FreshMail.pl

I edycja konferencji Produkcja Lean
„Dzięki ludziom, przez procesy, aż po system”

Dążąc do wzrostu produktywności i rozwoju polskich przedsiębiorstw, organizujemy konferencję dla przedstawicieli firm produkcyjnych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

DATA 27 WRZEŚNIA 2018 (CZWARTEK)
MIEJSCE  KRAKÓW, AULA WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA AGH
GODZINA 9:00 – 17:00
CENA BEZPŁATNE (WYMAGANA REJESTRACJA)
ZAREJESTRUJ SIĘ!

Poprzez spotkanie chcemy propagować kulturę Lean Management wśród polskich przedsiębiorców. Zostanie to osiągnięte dzięki wystąpieniom praktyków, którzy przybliżą narzędzia i metody z perspektywy osób na co dzień odpowiedzialnych za ich wdrażanie oraz zafascynowanych tematyką „szczupłej produkcji”.

Konferencja Produkcja Lean „Dzięki ludziom, przez procesy, aż po system” to doskonała okazja do jeszcze lepszego poznania kultury i sposobów wdrażania Lean Management, a także nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń w środowisku branżowym. Dodatkowo umożliwi studentom na zapoznanie się z aktualnym rynkiem pracy i zdobycie informacji o praktycznych sposobach wykorzystania nabytej na studiach wiedzy.

CEL

Celem konferencji jest propagowanie praktycznego zastosowania metodologii Lean Management w przedsiębiorstwach. Pragniemy przedstawić narzędzia pozwalające na wdrażanie „szczupłego zarządzania” – koncepcji wpływającej na wzrost konkurencyjności firm, poprzez m.in. zwiększanie produktywności, poprawę jakości wytwarzany produktów czy skrócenie czasu realizacji zamówień klientów.

Odpowiedź na pytanie: Jak wdrożyć Lean w małej lub średniej firmie?

TEMATYKA

Omawiane tematy będą w dużej mierze oparte analizie przypadku. Pragniemy poruszać się w obszarach ściśle związanych z tematem konferencji:

Ludzie

systemy zbierania problemów i sposoby ich rozwiązywania, systemy sugestii, metody szkolenia pracowników (TWI), matryca umiejętności, przepływ informacji (spotkania, zarządzanie wizualne), możliwości systemu wynagrodzeń

Procesy

zarządzanie procesami, obserwacja wskaźników i ciągłe doskonalenie, definiowanie procesów i macierzy, określanie wskaźników, optymalizacja kluczowych procesów, zastosowanie narzędzi Excel do optymalizacji procesów

System

definicja, elementy i historia systemu zarządzania, metodyczne podejście do prowadzenia firmy, schemat działania i funkcjonowania przedsiębiorstw, oparcie systemu zarządzania o narzędzia i metody Lean Management, prezentacja Lean Systemu do zarządzania przedsiębiorstwem

ODBIORCY

Konferencja przeznaczona jest przede wszystkim dla właścicieli oraz kadry zarządzającej przedsiębiorstw produkcyjnych. Pozwoli to na wymianę doświadczeń dotyczących wdrażania Lean w polskich przedsiębiorstwach z perspektywy osób decyzyjnych, posiadających pełen zakres informacji dot. ich sfery działalności. Ponadto, chcielibyśmy, aby w konferencji wzięli udział studenci. Pragniemy szerzyć kulturę „szczupłego zarządzania” również u młodych ludzi, dopiero zaczynających zawodową karierę. Dodatkowo będzie to dla nich doskonała okazja na zapoznanie z realiami polskich przedsiębiorstw i obecnej sytuacji na rynku pracy.

Więcej informacji o programie konferencji oraz o prelegentach dostępnych jest na stronie www.produkcjalean.pl

2018-09-21T15:03:56+00:00

Spokojnie, jestem tutaj, żebyś nie przegapił czegoś ważnego.

Informacja o gotowych do użycia plikach Excel, szablonach wykresów i prezentacji, raportach w formie pdf, zupełnie za darmo, prosto na Twoją skrzynkę.

Chcę otrzymywać wiadomości (w każdej chwili możesz zrezygnować).

FreshMail.pl
 

Potrzebujesz więcej informacji?

Wartościowe artykuły i gotowe do użycia pliki bezpośrednio na skrzynkę e-mailową?    

FreshMail.pl