NASI PARTNERZY

Służby Utrzymania Ruchu

www.sluzby-ur.pl/

Studia przypadków, praktyczne porady i trafnie dobrana tematyka czasopisma to efekt współpracy z ekspertami, praktykami, osobami na co dzień odpowiedzialnymi za organizację działów utrzymania ruchu, zarządzanie produkcją oraz parkiem maszynowym.

Polskie Centrum Produktywności

www.pcp.com.pl/

Polskie Centrum Produktywności jest firmą szkoleniowo – doradczą funkcjonującą na rynku polskim od 1999 roku. Od 2006 roku jest częścią międzynarodowej grupy MVV Holding mającą swoje siedziby w Szwecji, Norwegii i Polsce.

TUV Rheinland

www.tuv.com/pl/

TÜV Rheinland Polska to czołowa jednostka certyfikująca na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych w Polsce. Firma jest częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group, wiodącego dostawcy usług dla przemysłu na świecie.

NZS UEK

www.nzsuek.pl/

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie to grupa ponad 100 aktywnie działających studentów, która poprzez realizację ponad trzydziestu różnorodnych projektów rocznie oraz innych licznych wydarzeń, wspiera kulturalny, społeczny i naukowy rozwój studentów oraz dba o zintegrowanie środowiska akademickiego.

Sfera Menedżera

www.sferamenedzera.pl/

Sfera Menedżera to blog popularnonaukowy poświęcony szeroko pojętej tematyce biznesu i rozwoju osobistego. Jest to projekt realizowany przez studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy współpracy z licznymi przedsiębiorstwami i organizacjami.

Lean Up

www.leanup.pl/

Firma konsultingowa zajmująca się realizacją audytów firm produkcyjnych, warsztatów narzędziowe Lean i projektów wdrożeniowe.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  • Kraków, ul. Pańska 18

  • pgolonka@leanactionplan.pl

  • +48 508 969 080

Obsługa klienta:
Piotr Golonka
pgolonka@leanactionplan.pl
+48 508 969 080

FORMULARZ