NASI PARTNERZY

Bpower2 - Lean Action Plan

Bpower2

System Bpower2 wspiera klientów i ułatwia im optymalizację wydajności operacyjnej. Z pomocą Bpower2 można modelować procesy zachodzące w firmie, wdrażać automatyzację i dostosowywać je do stale zmieniających się wymagań i możliwości rynkowych.

Jooble

Jooble to wyszukiwarka ofert pracy, która agreguje i wyświetla reklamy ofert pracy z tysięcy ofert pracy, firm, stron rekrutacyjnych i gazet.

Fit Mech

Automatyczne monitorowanie maszyn produkcyjnych. Pierwszy kompleksowy system monitoringu produkcji przeznaczony do samodzielnego montażu

project People

Project People

Jesteśmy strategiczną agencją leanową. Pomagamy naszym klientom zaprojektować model biznesowy, nowe produkty i usługi. Testujemy je i wprowadzamy na rynek.

On Data

Badania, analiza danych, doradztwo – wspieramy naszych Klientów w procesach decyzyjnych, dostarczając rzetelne i zrozumiałem rekomendacje. Jesteśmy przekonani, że dane to źródło trafnych decyzji

Służby Utrzymania Ruchu

Studia przypadków, praktyczne porady i trafnie dobrana tematyka czasopisma to efekt współpracy z ekspertami, praktykami, osobami na co dzień odpowiedzialnymi za organizację działów utrzymania ruchu, zarządzanie produkcją oraz parkiem maszynowym.

PCC Cert

Akredytowana jednostka certyfikacyjna potwierdzająca spełnienie wymagań ISO.

Lean Time – Rafał Wysocki

Lean Time to portal poświęcony tematyce Lean Management, Kaizen i Six Sigma. Celem projektu jest propagowanie kultury Lean zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Polskie Centrum Produktywności

Polskie Centrum Produktywności jest firmą szkoleniowo – doradczą funkcjonującą na rynku polskim od 1999 roku. Od 2006 roku jest częścią międzynarodowej grupy MVV Holding mającą swoje siedziby w Szwecji, Norwegii i Polsce.

TUV Rheinland

TÜV Rheinland Polska to czołowa jednostka certyfikująca na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych w Polsce. Firma jest częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group, wiodącego dostawcy usług dla przemysłu na świecie.

NZS UEK

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie to grupa ponad 100 aktywnie działających studentów, która poprzez realizację ponad trzydziestu różnorodnych projektów rocznie oraz innych licznych wydarzeń, wspiera kulturalny, społeczny i naukowy rozwój studentów oraz dba o zintegrowanie środowiska akademickiego.

Sfera Menedżera

Sfera Menedżera to blog popularnonaukowy poświęcony szeroko pojętej tematyce biznesu i rozwoju osobistego. Jest to projekt realizowany przez studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy współpracy z licznymi przedsiębiorstwami i organizacjami.

Lean Up

Firma konsultingowa zajmująca się realizacją audytów firm produkcyjnych, warsztatów narzędziowe Lean i projektów wdrożeniowe.

Polska Izba Firm Szkoleniowych

Największa organizacja branżowa zrzeszająca firmy szkoleniowe i doradcze z całej Polski, której członkami jest blisko 400 firm i organizacji.

SIGMA Value Consulting

Firma szkoleniowo-doradcza, której misją jest przekazywanie wiedzy na temat efektywnego rozwiązywania problemów i poprawy jakości przy użyciu danych, narzędzi Six Sigma i krytycznego myślenia.

   KONTAKT

  • Uzupełnij formularz, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące rozwoju firmy, przeprowadzenia szkolenia, wspólnych warsztatów lub czy innej formy współpracy. Jeżeli możesz podaj jak najwięcej szczegółów.
  • Twoja wiadomość jest dla nas ważna, odpowiemy na nią maksymalnie kolejnego dnia roboczego. 
  • W zależności od pytania poprosimy Cię o niezobowiązującą rozmowę telefoniczną lub spotkanie online. Taka forma kontaktu pozwoli nam najlepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania.

NAPISZ DO NAS

KONTAKT BEZPOŚREDNI

Obsługa klienta
Anna Etgens
Specjalistka ds. zadowolenia klienta