Partnerzy 2018-03-20T20:53:30+00:00

NASI PARTNERZY

Służby Utrzymania Ruchu

Studia przypadków, praktyczne porady i trafnie dobrana tematyka czasopisma to efekt współpracy z ekspertami, praktykami, osobami na co dzień odpowiedzialnymi za organizację działów utrzymania ruchu, zarządzanie produkcją oraz parkiem maszynowym.

Lean Time – Rafał Wysocki

Lean Time to portal poświęcony tematyce Lean Management, Kaizen i Six Sigma. Celem projektu jest propagowanie kultury Lean zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Polskie Centrum Produktywności

Polskie Centrum Produktywności jest firmą szkoleniowo – doradczą funkcjonującą na rynku polskim od 1999 roku. Od 2006 roku jest częścią międzynarodowej grupy MVV Holding mającą swoje siedziby w Szwecji, Norwegii i Polsce.

TUV Rheinland

TÜV Rheinland Polska to czołowa jednostka certyfikująca na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych w Polsce. Firma jest częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group, wiodącego dostawcy usług dla przemysłu na świecie.

NZS UEK

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie to grupa ponad 100 aktywnie działających studentów, która poprzez realizację ponad trzydziestu różnorodnych projektów rocznie oraz innych licznych wydarzeń, wspiera kulturalny, społeczny i naukowy rozwój studentów oraz dba o zintegrowanie środowiska akademickiego.

Sfera Menedżera

Sfera Menedżera to blog popularnonaukowy poświęcony szeroko pojętej tematyce biznesu i rozwoju osobistego. Jest to projekt realizowany przez studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy współpracy z licznymi przedsiębiorstwami i organizacjami.

Lean Up

Firma konsultingowa zajmująca się realizacją audytów firm produkcyjnych, warsztatów narzędziowe Lean i projektów wdrożeniowe.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  • Kraków, ul. Pańska 18

  • pgolonka@leanactionplan.pl

  • +48 508 969 080

Obsługa klienta:
Piotr Golonka
pgolonka@leanactionplan.pl
+48 508 969 080

FORMULARZ

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez witrynę zgodnie z zasadami naszej polityki prywatności. Spokojnie, bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas podstawa.

Spokojnie, jestem tutaj, żebyś nie przegapił czegoś ważnego.

Informacja o gotowych do użycia plikach Excel, szablonach wykresów i prezentacji, raportach w formie pdf, zupełnie za darmo, prosto na Twoją skrzynkę.

Chcę otrzymywać wiadomości (w każdej chwili możesz zrezygnować).

FreshMail.pl
 

Potrzebujesz więcej informacji?

Wartościowe artykuły i gotowe do użycia pliki bezpośrednio na skrzynkę e-mailową?    

FreshMail.pl