Referencje Lean 2018-09-11T18:57:57+00:00

REFERENCJE LEAN

Modern Forms

Label Art

BestOkna.pl

"Zdecydowaliśmy się na współpracę z Piotrem Golonką z firmy Lean Action Plan, który przeprowadził dla nas warsztaty mapowania procesów. Profesjonalizm, zrozumienie procesów oraz sprawna umiejętność przekazywania wiedzy dla wymagającego zespołu pozwala nam zarekomendować Lean Action Plan wszystkim, którzy chcą rozwijać swój biznes".

Wojciech Stanowski
CEO BestOkna.pl

Modern Forms

"Konsultanci firmy Lean Action Plan wykazali wysoką elastyczność i doskonałe zorganizowanie - oprócz zaplanowanych działań, wsparli firmę w bieżących inicjatywach. Jednym z taki działań było zaplanowanie wyposażenia dla projektu nowej hali produkcyjnej, gdzie szeroka wiedza i doświadczenie konsultantów były nieocenioną pomocą. "

Marcin Bosek
CEO Modern Forms

Richmann

"Kolejne działania polegały na przygotowaniu odpowiednich narzędzi Excel do usprawniania procesów sprzedaży, obsługi klienta i produkcji. Przygotowane pliki przyśpieszyły pracę, zapewniły dostępność informacji i ograniczyły liczbę pomyłek."

Mateusz Gęborys
Prezes Zarządu

Sambud-2

„Wynikiem przeprowadzonej diagnozy były również rekomendacje działań zarówno w zakresie strategii firmy, poprawieniu komunikacji międzywydziałowej oraz usprawnienie planowania załadunku i rozładunku.”

Krzysztof Kuklicz
Dyrektor Generalny

MaxCom

„Doświadczeni konsultanci firmy Lean Action Plan pomogli nam dojrzeć pełny obraz naszych procesów oraz trafnie sprecyzować działania w kierunku ich poprawy. Ich profesjonalizm i rzeczowość pozwala stwierdzić, że są stabilnymi oraz godnymi polecenia partnerami w rozwoju biznesu.”

Aleksander Wilusz
MaxCom

Plastcard

„Uważam wybór Lean Action Plan jako firmy szkoleniowej, wprowadzającej w świat Lean Management, za jak najbardziej trafiony. Bogate doświadczenie zdobyte we wcześniej przeprowadzonych wdrożeniach LM daje dodatkowe spojrzenie na różne obszary zastosowań już sprawdzonych metod. Polecam Lean Action Plan, jeśli myślicie Państwo o lepszej organizacji Waszej firmy."

Dariusz Kosiński
 Dyrektor Plastcard

Uren Coldstores

„Skrócono czas przezbrojenia przy jednoczesnym poprawieniu jakości mycia i bezpieczeństwa pracy. Wynikiem prac był również Action Plan (zakres działań) do przetestowania i wdrożenia w najbliższej przyszłości. Warsztaty prowadzone były w sposób ciekawy, rzetelny i wniosły dużą wartość do naszej firmy."

Tomasz Gabryś
 Dyrektor Zarządzający

Tenneco Automotive

Realizacja projektu przebiegła sprawnie i bez żadnych zakłóceń. Pomimo ograniczeń czasowych konsultanci firmy Lean Action Plan byli bardzo elastyczni i całość prac przekazali przed wstępnie ustalonym terminem.

Tenneco Automotive
Eastern Europe Division

Unimet Automotive

„Serdecznie polecam współpracę z firmą Lean Action Plan. Jest to stabilny partner do współpracy wykraczający zaangażowaniem poza ramy projektu. Konsultanci w/w firmy proponują kreatywne rozwiązania oraz angażują ludzi utrwalając tym samym wprowadzane zmiany.”

Tomasz Gadomski
właściciel

Grupa LUXPOL

„Z całą pewnością możemy rekomendować firmę Lean Action Plan świadczącą usługi w zakresie optymalizacji i organizacji procesów produkcyjnych. Profesjonalni konsultanci z zapałem i dbałością o szczegóły analizują procesy, identyfikują potencjalne obszary usprawnień i wskazują możliwe sposoby doskonalenia bieżącego funkcjonowania przedsiębiorstwa.”

Jerzy Wolek
Właściciel

Ficomirrors

„Potwierdzamy, że Pan Patryk Cichorczyk zrealizował dwa warsztaty z tematyki SMED -

skrócenie czasu przezbrojenia dla firmy Ficomirrors Polska Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej.”

Iwona Słaby
Kierownik seksji szkoleń
TUV Rheinland

Axtone

„Potwierdzamy, że Pan Krzysztof Pawłowski zrealizował dwudniowe szkolenie pt.: ,,Podstawy Lean Management" dla firmy Axtone S.A. - Zakład Produkcyjny w Kańczuga.”

Iwona Słaby
Kierownik seksji szkoleń
TUV Rheinland

Komserwis

„Polecam współpracę z . Patrykiem Cichorczykiem oraz p. Krzysztofem Pawłowskim ponieważ cechuje ich wysokie zaangażowanie, kreatywność, pomysłowość, duża wiedza mertyoryczna oraz wysoka kultura osobista.”

Marta Dworak
Prokurent

LabelArt

„Zrealizowane pierwsze kroki dały efekt skrócenia czasu przezbrojenia o ok 15%. Serdecznie polecam współpracę z konsultantami Lean Action Plan, którzy całkowicie oddają się swojej pasji realizując projekty z pełnym zaangażowaniem. To co ich wyróżnia to zdecydowanie pomysłowość i wiedza.

Paweł Kulka
Właściciel

Pajor Cajon

Polecam współpracę z firmą Lean Action Plan. Charakteryzują się oni dużą kreatywnością, koncentracją na celu oraz zaangażowaniem. Poprzez dużą wiedzę, którą posiadają konsultanci, projekty są prowadzone bardzo efektywnie.”

Kamil Pajor
Właściciel

Płoszczyca metal products

„Szkolenia oferowane przez firmę Lean Action Plan są bardzo przydatne dla osób które chcą poszerzać wiedzę w metodologii Lean Management. Najlepszym dowodem jest fakt wykorzystania zdobytej wiedzy przez uczestników szkoleń.”

Witold Płoszczyca
Właściciel

Steinhof

„Polecam wszystkim współpracę z firmą Lean Action Plan z uwagi na kreatywność w rozwiązywaniu problemów, wiedzy jaką posiadają i starają się ją przekazać oraz ich oddanie określonym celom.”

Marek Steinhof
Dyrektor firmy
Właściciel

Thermoplast

„Polecamy współpracę z zespołem specjalistów Lean Action Plan. Na uznanie zasługują wysokie kompetencje konsultantów, pomysłowość, a także ambicja i zaangażowanie."

Piotr Dyba
Dyrektor Zarządzający

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  • Kraków, ul. Pańska 18

  • pgolonka@leanactionplan.pl

  • +48 508 969 080

Obsługa klienta:
Piotr Golonka
pgolonka@leanactionplan.pl
+48 508 969 080
 

FORMULARZ

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez witrynę zgodnie z zasadami naszej polityki prywatności. Spokojnie, bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas podstawa.

Spokojnie, jestem tutaj, żebyś nie przegapił czegoś ważnego.

Informacja o gotowych do użycia plikach Excel, szablonach wykresów i prezentacji, raportach w formie pdf, zupełnie za darmo, prosto na Twoją skrzynkę.

Chcę otrzymywać wiadomości (w każdej chwili możesz zrezygnować).

FreshMail.pl
 

Potrzebujesz więcej informacji?

Wartościowe artykuły i gotowe do użycia pliki bezpośrednio na skrzynkę e-mailową?    

FreshMail.pl