REFERENCJE LEAN

UNIMET jest producentem części na potrzeby przemysłu samochodowego. W swojej ofercie posiada dziesiątki tysięcy produktów takich jak narzędzia, elektronarzędzia, maszyny i urządzenia. Prawie 30-letnie doświadczenie sprawia, że oferta jest szeroka i dostosowana do najbardziej aktualnych potrzeb Klientów.

Unimet Automotive

Modern Forms to firma działająca w branży reklamowej, która świadczy szerokie spektrum usług dla wielu wiodących marek i znanych organizatorów imprez. Współpracowała m.in. z PGE, Google, BMW, Henkel, Danone, Orange, PKO, mBank, WOŚP czy Rolls-Royce.

Modern Forms

Label Art to firma, która z sukcesami działa na rynku poligraficznym już od 2002 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w wykonywaniu wysokiej jakości nadruków na koszulkach, parasolach i innych artykułach reklamowych.

Label Art

Więcej referencji

PYTAJ I ZBIERAJ ODPOWIEDZI

Kraków

ul. Wrocławska 87

30-011 Kraków

Wrocław

pl. Solny 14 lok. 3

50-062 Wrocław

Obsługa klienta
Anna Etgens
Specjalistka ds. zadowolenia klienta

NAPISZ DO NAS

BIG STAR

Produkcja tekstyliów

„Zdecydowanie polecamy firmę Lean Action Plan, działania konsultantów pozwalają na nowo spojrzeć na proces, dostarczają nie tylko danych dot. występowania problemów, ale również realnych propozycji ich rozwiązania. Do tego wszystkiego konkretnie i bez zbędnego zadęcia.”

Arkadiusz Tomankiewicz
Dyrektor Zarządzający

Opinion Strefa Druku Sp. z o.o.

Drukowanie i poligrafia

„Spojrzenie biznesowe to element, który wyróżnia konsultantów Lean Action Plan. Dostrzegają potencjał i są w stanie szybko wprowadzić, wspólnie z pracownikami, odpowiednie rozwiązania.”

Tomasz Zając
Dyrektor sprzedaży

Zakład Utylizacyjny Sp. z o. o. w Gdańsku

,,Prowadzący szkolenie Pan Piotr Golonka wykazał się nie tylko praktyczną znajomością omawianych zagadnień, ale też pełnym zaangażowaniem w prowadzaniu szkolenia. Uczestnicy mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy i podniesienia umiejętności praktycznych.”

Grzegorz Orzeszka
Prezes Zarządu

MFO S.A.

Produkcja profili stalowych

„Na uwagę zasługuje zaangażowanie, duże doświadczenie oraz elastyczne podejście do zmian w organizacji, które wykazuje Olimpia. Doceniamy angażowanie i budowanie świadomości wśród pracowników, co sprawia, że stopniowo odpowiedzialność za działania jest przekazywana do liderów wewnątrz naszej firmy”

Marta Bielicka
Kierownik działu HR

Onduline

„Profesjonalizm zespołu Lean Action Plan oraz ich otwartość na sugestie i potrzeby klienta sprawiają, że są oni godnym zaufania partnerem, zdolnym wspierać firmy w procesie cyfryzacji”

Daniel Skwara

Specjalista ds. BHP

WORWO Sp. z o. o.

Produkcja filtrów papierowych do odkurzaczy oraz torebek papierowych.

„Efektem naszej współpracy była baza Kaizen oraz działania związane z podniesieniem jakości pracy, wykonane bezpośrednio w obszarze. Polecam współpracę z firmą Lean Action Plan w ramach mapowania strumienia wartości dla obszaru produkcyjnego.”

Artur Mielcarski
Kierownik logistyki

ZORKA Sp. z o.o.

Producent mebli

„Korzystanie z platformy w formie online jest dogodnym rozwiązaniem dla naszej firmy, które przyczynia się do ciągłego rozwoju naszych pracowników. Przed nami jeszcze kilka miesięcy szkoleń z firmą Lean Action Plan i jesteśmy przekonani, że nasza współpraca nadal będzie owocna.”

Agnieszka Ostalecka

Dyrektor ds. ekonomiczno-finansowych

Marcopol Sp. z o.o.

Producent i Dostawca Śrub i Nakrętek

,,Jestem kierownikiem logistyki w firmie MarcoPol producent śrub. Ostatnio ukończyłam Lean Lider Green Belt od Lean Action Plan, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Otrzymujecie dostęp do platformy online z dostępem do prezentacji tematycznych, które dodatkowo możecie odsłuchać się w formie lektora i do bardzo wielu przydatnych formatek Excel. Jak też cotygodniowe spotkania z trenerem w formie online. Polecam dla każdego zapracowanego menedżera, w dogodnym dla siebie czasie i formie. Możecie poszerzyć i usystematyzować swoją wiedzę z zakresu Lean Management, a przy okazji poczynić oszczędności w ramach wdrożenia projektu w ramach certyfikacji. Polecam!”

Karolina Trzęsicka-Cyman
Kierownik logistyki

Metropolia Krakowska

Stowarzyszenie

Na podstawie zrealizowanej umowy polecam współpracę z firmą Lean Action Plan jako rzetelnego i terminowego partnera w obszarze reorganizacji firm i podmiotów trzeciego sektora.”

Julita Ewert-Stawowy
Zastępca Dyrektora Biura

R

inmotion sp. z o.o. sp.k

Sklep sportowy

„Polecam firmę Lean Action Plan nie tylko ze względu na ich kompetencje w przygotowaniu aplikacji, ale także z uwagi na doświadczenie w zakresie projektowania optymalnego procesu przepływu informacji.”

Krzysztof Sosnowski

Kierownik ds. Logistyki

Strauss Cafe Poland

Producent i dystrybutor kawy

„Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Lean Action Plan w aspekcie realizacji warsztatów bazujących na konkretnych sytuacjach z organizacji.”

Katarzyna Malina

Dyrektor Personalny

Narodowy Instytut Leków

Polski instytut naukowo-badawczy

„Dzięki zrealizowanym działaniom uczestnicy warsztatów zostali zapoznani ze sposobem na cykliczne poprawienie efektywności realizacji procesów. Z pełną szczerością możemy polecić firmę Lean Action Plan do współpracy w zakresie działań Lean również w takiej organizacji jak nasza.”

Edyta Wołczyńska

Z-ca Dyrektora ds. Administracyjno-Ekonomicznych

Fabryka Ram Kazimierz Kruk ICAR

Produkcja ram i ramek fotograficznych

„Poprzez rzetelność w realizacji działań oraz efekty które uzyskaliśmy, ze szczerością mogę polecić firmę Lean Action Plan do współpracy w ramach wdrożeń rozwiązań prowadzących do optymalizacji produkcji.”

Tomasz Kruk

Zarządca sukcesyjny

Cynamon Events

Catering

„Całość współpracy przebiegała w formie partnerskiej, bieżącego zbierania feedbacku od zespołu na temat funkcjonalności i komfortu korzystania z aplikacji. Zdecydowanie polecam współpracę z Lean Action Plan. Są solidnym partnerem z dużym doświadczeniem.”

Emil Drożdż

Prezes Zarządu

WSK Konsorcjum

Branża: Budowlana

„Polecam firmę Lean Action Plan nie tylko ze względu na ich kompetencje w przygotowaniu aplikacji, ale także z uwagi na doświadczenie w zakresie projektowania optymalnego procesu przepływu informacji.”

Paweł Werema

Członek Zarządu

MEDEX

Wyposażenie i sprzęt medyczny

„Serdecznie polecam współpracę z Lean Action Plan jako godnego partnera do poprawy funkcjonowania firmy, z szerokim spojrzeniem na całość procesów biznesowych.”

Romuald Sznyterman

Prezes Zarządu

manaHR

Usługi dla biznesu

„Zdecydowanie polecam pracę z firmą Lean Action Plan. Skupia się na potrzebach klienta, jednocześnie dzieląc się swoim doświadczeniem z innych organizacji.”

Anna Cichoń

Dyrektor operacyjny

Dubiel Vitrum

Sklep ze szkłem i lustrami

„Polecamy współpracę z firmą Lean Action Plan z uwagi na wytrwałość w realizowaniu działań oraz metodyczne podejście do ich organizacji.”

Leszek Dubiel

Wiceprezes zarządu

CREATEC sp. z o.o

Przetwórstwo metali i tworzyw sztucznych

„Chcielibyśmy polecić firmę Lean Action Plan jako partnera w działaniach związanych z tematyką Lean. Realizowana przez konsultantów diagnoza jest rzeczowa i oparta na danych, a rekomendacje dotyczące poszczególnych projektów — poparte konkretnymi założeniami.”

Maciej Nowosielski 

Prezes Zarządu

SPORTING

Odzież i obuwie sportowe

„Polecam współpracę z Piotrem Golonką, jest rzetelnym kierownikiem projektów i potrafi przenieść działania na konkretne zadania dla pracowników. Cieszę się z możliwości zaangażowania zespołu.”

Andzej Gołdyn

Prezes

SHI FW ENERGIA FAKOP Sp. z o.o.

Inżynieria przemysłowa

,,Zdecydowanie polecam firmę Lean Action Plan do współpracy w ramach działań usprawniających prace. Ich wiedza oraz doświadczenie pomagają w dużym stopniu na szybsze osiągniecie efektów.”

Arkadiusz Osuch

Dyrektor Generalny

PRACTIC

Akcesoria kuchenne

„Oczekiwane rezultaty pod kątem urealnienia stanów został osiągnięty a projekt zakończony z sukcesem. Z tego względu, jak i rzetelności w realizacji działań polecamy firmę Lean Action Plan w ramach współpracy przy poprawie swoich procesów.”

Adam Kociołek

Prezes zarządu

Wheel Trade

Motoryzacja, akcesoria, usługi motoryzacyjne

„Szczerze polecam współpracę z firmą Lean Action Plan. Ich wiedza jest przekazywana w efektywny sposób, a ich pomoc nie kończy się tylko na tym. Rzetelnie koordynują realizacje projektów, które pozwalają osiągnąć założone cele.

Dariusz Wichiliński

 

AQ Wiring Systems STG Sp. z o.o.

Producent elektroniki

„Średnia ocen zadowolenia ze szkolenia to 98%. Wśród głównych zalet pracownicy przedstawili:

  • Praktyczne szkolenie
  • Bazowe ddwoływanie się do organizacji
  • Bieżące wyjaśnianie i odpowiadanie na wątpliwości

Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Lean Action Plan. To doświadczeni i rzetelni partnerzy.

Agnieszka Firańczuk

HR MANAGER

ELROB Sp. z o. o.

Regały ekspozycyjne, ekspozytory, regały reklamowe, stojaki

„Cieszę się, że zrezygnowaliśmy z ręcznej, generującej większej koszty pracy. Była to dobra inwestycja, która szybko się zwróciła. Z pewnością mogę polecić firmę Lean Action Plan jako solidnego partnera.”

Marek Bździkot

Członek zarządu

3mk Protection

Akcesoria do Smartfonów

„Zdecydowanie polecamy współprace z Lean Action Plan. Pomimo ograniczeń pandemicznych profesjonalne podejście i zaangażowanie firmy pozwoliło zrealizować zaplanowane działania.”

Marcin Gawłowski
Prezes Zarządu

KAPS

Środki do ochrony i pielęgnacji obuwia, wkładki i akcesoria obuwnicze.

„Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Lean Action Plan, ponieważ stanowią merytoryczne i narzędziowe wsparcie do zarządzania firmy.”

Andrzej Aleksandrowicz
Prezes Zarządu

Torpol - logo

TORPOL S.A.

Modernizacja i budowa infrastruktury kolejowej

„Prowadzący szkolenie wykazał się wysokim poziomem przygotowania merytorycznego jak i praktycznego. Program szkolenia został trafnie dostosowany do specyfiki naszej branży, a zdobyte umiejętności z pewnością pozwolą na usprawnienie procesów w codziennej pracy biura.”

Jakub Kowalski

Dyrektor Biura Logistyki

Referencje of firmy Torpol

Meble Medyczne

„Cieszę się, że wdrożyliśmy w firmie nowy system pracy, który znacznie obniżył koszty obsługi zamówień. Była to dobra inwestycja, która szybko się zwróciła. Z pewnością mogę polecić firmę Lean Action Plan jako solidnego partnera, rozumiejącego problemy firm.”

Katarzyna Kotasińska

Właściciel firmy

Logo Nortpol

NORTPOL

Producent wysokiej klasy artykułów BBQ

„Konsultanci Lean Action Plan zbadali potrzeby biznesowe naszej firmy, zebrali niezbędne dane oraz przygotowali koncepcję layoutu nowej hali produkcyjnej. W projekcie uwzględniono obecne maszyny i wyposażenie oraz technologię, która pojawi się w przyszłości, ścieżki transportowe, wyposażenie regałów.”

Marcin Rogala

Prezes firmy Nortpol

Referencje firmy Nortpol

DUON

Dystrybucja i sprzedaż gazu ziemnego

„Całość opierała się na przykładach z naszej firmy, co dawało uczestnikom możliwość szybkiego przeniesienia zdobytej wiedzy na swoje procesy, (…) co potwierdza ankieta opinii zwrotnej wskazując na średni wynik 92% zadowolenia”

Krzysztof Kowalski

Prezes Zarządu

Metconcept - referencje Lean Action Plan

Metconcept

Konstrukcje stalowe

„Doświadczenie Lean Action Plan pomogło nam uniknąć wielu błędów. Każdemu, kto mierzy się z podobnym wyzwaniem do naszego, mogę z czystym sumieniem polecić współpracę z Lean Action Plan.”

Adam Głowienka

Prezes Zarządu

Metconcept - referencje Lean Action Plan 2
Referencje logo Netfox Lean

NETFOX

Firma importowo-eksportowa

„Szybka i trafna diagnoza stanu obecnego pozwoliła ocenić potencjał firmy oraz namierzyć nisko wiszące owoce. W przeciągu 2 pierwszych miesięcy współpracy uwolniliśmy ponad 5 godzin codziennej pracy”

Aleksy Lisowski

CEO NETFOX

Referencje Lean NETFOX
EPA logo referencje lean

EUROPHARMA ALLIANCE SP. Z O.O.

Producent kontraktowy suplementów diety

„Poleca z pełną odpowiedzialnością i świadomością firmę Lean Action Plan w ramach nie tylko rozwoju i doskonalenia organizacji ale też rozwoju indywidualnego pracowników.”

Arkadiusz Bors

Dyrektor Produkcji

Europharma alliance - SMED
Vitroform - referencje

Vitroform Sp. z o.o.

Producent wyrobów szklanych

„Wdrożone w wskaźniki dostarczają w sposób rzetelny komplet danych, gwarantują pewność podejmowanych decyzji organizacyjnych i biznesowych.”

Michał Jaśkiewicz

Dyrektor Techniczny

[LAP-R]_016_Vitroform_Transformacja - referencje

MFO S.A.

Produkcja profili stalowych

„Łącznie zgromadzono ponad 220 problemów i pomysłów, których realizacja przeniesie się na zwiększenie efektywności procesów występujących w całej firmie”

Jakub Czerwiński

Członek Zarządu

Referencje Lean MFO - przetwórstwo stali
Referencje Layout Lean Action Plan Eltek

Eltek Group Polska

Produkcja części dla przemysłu AGD i motoryzacyjnego

„Chciałbym szczerze polecić współpracę z firmą Lean Action Plan w głównej mierze za zaangażowanie, przejrzystość w prowadzeniu projektu, jak i elastyczność w organizacji działa związanych z jego realizacją. Na bieżąco rozwiązywali napotkane problemy, a projekt został zrealizowane, obejmując wszystkie zaplanowane działania.

Grzegorz Ligocki

Kierownik Operacyjny Eltek Polska

Projekt Layout - referencje Lean Action Plan
SP-Medical - referencje Lean Action Plan

SP-Medical

Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

„Lean Action Plan przeprowadziło dla nas diagnozę na wydziale
produkcji prowadników medycznych. Umożliwiła ona określenie
potencjalnych obszarów optymalizacji procesu produkcyjnego.
Efektem wzajemnej współpracy jest powstanie grupy wdrażającej
usprawnienia w firmie, które już obecnie przynoszą wymierne
korzyści. Wszystkim polecam współpracę z Lean Action Plan.

Rafał Szefer

Dyrektor Produkcji

Retail Robotics Spółka z o.o.

Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

„Korzyścią, którą otrzymaliśmy dzięki temu projektowi, jest jasność w przebiegu procesów oraz wiedza o klientach każdego z nich. Otrzymaliśmy również plan działania na ich optymalizację, dzięki czemu wiemy jakie działania należy wykonać, aby poprawiać ich efektywność.

Sebastian Lis
Pełnomocnik Zarządu ds. Produkcji

Retail Robotics - Zarządzanie procesami - referencje

WIMED

Producent oznakowania drogowego i urządzeń BRD

„Efektami współpracy jest:

– automatyzacja procesu zbierania i przetwarzania danych – eliminacja ręcznego wprowadzania danych

– bieżące monitorowanie realizacji zleceń – szybsze reagowanie na ewentualne opóźnienia

– transparentność informacji dla działu handlowego”

Mariusz Wszołek
Dyrektor Produkcji

WIMED-Planowanie Produkcji-Referencje
Referencje Lean Action Plan Szkolenie

Iron Mountain

Firma produkująca pamięć komputerową

„Szkolenie zostało „uszyte” dokładnie pod potrzeby naszego biznesu i dostosowane do naszych oczekiwań”

Magdalena Bartosiak
HR Business Partner

Iron Mountain - Referencje Lean Action Plan Szkolenie - 2
Referencje Lean Action Plan - Aqmet

Aqmet

Producent elektroniki

„Zaangażowanie i profesjonalizm przyczynił się do ukończenia projektu zgodnie z założonym harmonogramem i uzyskaniem wzrostu produktywności o ponad 60%.”

Sebastian Lis
Pełnomocnik Zarządu ds. Produkcji

Referencje Lean Action Plan - Wdrożenie 5S
Referencje - Drukarnia Ellert

Ellert

Drukarnia

„Wysoka elastyczność i dostosowanie materiału szkoleniowego do potrzeb firmy zasługuje na pochwałę i uznanie.”

Magdalena Piecyk
Kierownik działu personalnego

Drukarnia Ellert - Referencje Lean Action Plan

Dragon

„Firma Lean Action Plan przeprowadziła dla naszego zespołu szkolenie z Mapowania Strumienia Wartości. Szkolenie było realizowane w formie praktycznych ćwiczeń angażujących wszystkich uczestników.”

Piotr Czekaj
Członek Zarządu

Grupa Konfekcjoner

Producent odzieży

„Jako klient firmy Lean Action Plan jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem Patrykiem Cichorczykiem. Wykazał się wysokim profesjonalizmem, umiejętnością pracy z ludźmi, zdolnościami analitycznymi oraz klarowanym sposobem przekazywania wiedzy.”

Marcin Piekarczyk
Prezes Zarządu Komplementariusza

Opinia o firmie Lean Action Plan

Enkev Polska

Producent kokosowych mat tapicerskich i wyrobów z włókien naturalnych

„Usługa została wykonana solidnie, a profesjonalne i elastyczne podejście  firmy Lean Action Plan pozwoliło na realizację wszystkich etapów umowy w określonym terminie”.

Czesław Grochulski
Prezes Zarządu

Enkev - produkcja lean

BestOkna.pl

„Zdecydowaliśmy się na współpracę z Piotrem Golonką z firmy Lean Action Plan, który przeprowadził dla nas warsztaty mapowania procesów. Profesjonalizm, zrozumienie procesów oraz sprawna umiejętność przekazywania wiedzy dla wymagającego zespołu pozwala nam zarekomendować Lean Action Plan wszystkim, którzy chcą rozwijać swój biznes”.

Wojciech Stanowski
CEO BestOkna.pl

Modern Forms

Producent medali, statuetek i gadżetów reklamowych

Konsultanci firmy Lean Action Plan wykazali wysoką elastyczność i doskonałe zorganizowanie – oprócz zaplanowanych działań, wsparli firmę w bieżących inicjatywach. Jednym z taki działań było zaplanowanie wyposażenia dla projektu nowej hali produkcyjnej, gdzie szeroka wiedza i doświadczenie konsultantów były nieocenioną pomocą. „

Marcin Bosek
CEO Modern Forms

Richmann

Branża narzędziowa

Kolejne działania polegały na przygotowaniu odpowiednich narzędzi Excel do usprawniania procesów sprzedaży, obsługi klienta i produkcji. Przygotowane pliki przyśpieszyły pracę, zapewniły dostępność informacji i ograniczyły liczbę pomyłek.

Mateusz Gęborys
Prezes Zarządu

Sambud-2

dystrybucja wyrobów hutniczych

„Wynikiem przeprowadzonej diagnozy były również rekomendacje działań zarówno w zakresie strategii firmy, poprawieniu komunikacji międzywydziałowej oraz usprawnienie planowania załadunku i rozładunku.”

Krzysztof Kuklicz
Dyrektor Generalny

MaxCom

Dostawca urządzeń telekomunikacyjnych

„Doświadczeni konsultanci firmy Lean Action Plan pomogli nam dojrzeć pełny obraz naszych procesów oraz trafnie sprecyzować działania w kierunku ich poprawy. Ich profesjonalizm i rzeczowość pozwala stwierdzić, że są stabilnymi oraz godnymi polecenia partnerami w rozwoju biznesu.”

Aleksander Wilusz
MaxCom

Plastcard

Producentów kart plastikowych

„Uważam wybór Lean Action Plan jako firmy szkoleniowej, wprowadzającej w świat Lean Management, za jak najbardziej trafiony. Bogate doświadczenie zdobyte we wcześniej przeprowadzonych wdrożeniach LM daje dodatkowe spojrzenie na różne obszary zastosowań już sprawdzonych metod. Polecam Lean Action Plan, jeśli myślicie Państwo o lepszej organizacji Waszej firmy.”

Dariusz Kosiński
 Dyrektor Plastcard

Uren Coldstores

przetwórstwo owocowo – warzywne

„Skrócono czas przezbrojenia przy jednoczesnym poprawieniu jakości mycia i bezpieczeństwa pracy. Wynikiem prac był również Action Plan (zakres działań) do przetestowania i wdrożenia w najbliższej przyszłości. Warsztaty prowadzone były w sposób ciekawy, rzetelny i wniosły dużą wartość do naszej firmy.”

Tomasz Gabryś
 Dyrektor Zarządzający

Tenneco Automotive

Realizacja projektu przebiegła sprawnie i bez żadnych zakłóceń. Pomimo ograniczeń czasowych konsultanci firmy Lean Action Plan byli bardzo elastyczni i całość prac przekazali przed wstępnie ustalonym terminem.

Tenneco Automotive
Eastern Europe Division

Unimet Automotive

Produkcja części samochodowych

„Serdecznie polecam współpracę z firmą Lean Action Plan. Jest to stabilny partner do współpracy wykraczający zaangażowaniem poza ramy projektu. Konsultanci w/w firmy proponują kreatywne rozwiązania oraz angażują ludzi utrwalając tym samym wprowadzane zmiany.”

Tomasz Gadomski
właściciel

Grupa LUXPOL

Drukarnia wielkoformatowa

„Z całą pewnością możemy rekomendować firmę Lean Action Plan świadczącą usługi w zakresie optymalizacji i organizacji procesów produkcyjnych. Profesjonalni konsultanci z zapałem i dbałością o szczegóły analizują procesy, identyfikują potencjalne obszary usprawnień i wskazują możliwe sposoby doskonalenia bieżącego funkcjonowania przedsiębiorstwa.”

Jerzy Wolek
Właściciel

Ficomirrors

Producent wstecznych lusterek samochodowych

„Potwierdzamy, że Pan Patryk Cichorczyk zrealizował dwa warsztaty z tematyki SMED –

skrócenie czasu przezbrojenia dla firmy Ficomirrors Polska Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej.”

Iwona Słaby
Kierownik seksji szkoleń
TUV Rheinland

Axtone

Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

„Potwierdzamy, że Pan Krzysztof Pawłowski zrealizował dwudniowe szkolenie pt.: ,,Podstawy Lean Management” dla firmy Axtone S.A. – Zakład Produkcyjny w Kańczuga.”

Iwona Słaby
Kierownik seksji szkoleń
TUV Rheinland

Komserwis

Producent małej architektury

„Polecam współpracę z . Patrykiem Cichorczykiem oraz p. Krzysztofem Pawłowskim ponieważ cechuje ich wysokie zaangażowanie, kreatywność, pomysłowość, duża wiedza mertyoryczna oraz wysoka kultura osobista.”

Marta Dworak
Prokurent

LabelArt

Drukarnia – sitodruk

„Zrealizowane pierwsze kroki dały efekt skrócenia czasu przezbrojenia o ok 15%. Serdecznie polecam współpracę z konsultantami Lean Action Plan, którzy całkowicie oddają się swojej pasji realizując projekty z pełnym zaangażowaniem. To co ich wyróżnia to zdecydowanie pomysłowość i wiedza.

Paweł Kulka
Właściciel

Pajor Cajon

Polecam współpracę z firmą Lean Action Plan. Charakteryzują się oni dużą kreatywnością, koncentracją na celu oraz zaangażowaniem. Poprzez dużą wiedzę, którą posiadają konsultanci, projekty są prowadzone bardzo efektywnie.”

Kamil Pajor
Właściciel

Płoszczyca metal products

Obróbka metali

„Szkolenia oferowane przez firmę Lean Action Plan są bardzo przydatne dla osób które chcą poszerzać wiedzę w metodologii Lean Management. Najlepszym dowodem jest fakt wykorzystania zdobytej wiedzy przez uczestników szkoleń.”

Witold Płoszczyca
Właściciel

Steinhof

Haki holownicze i klocki hamulcowe

„Polecam wszystkim współpracę z firmą Lean Action Plan z uwagi na kreatywność w rozwiązywaniu problemów, wiedzy jaką posiadają i starają się ją przekazać oraz ich oddanie określonym celom.”

Marek Steinhof
Dyrektor firmy
Właściciel

Thermoplast

Producent produktów z tworzyw sztucznych

„Polecamy współpracę z zespołem specjalistów Lean Action Plan. Na uznanie zasługują wysokie kompetencje konsultantów, pomysłowość, a także ambicja i zaangażowanie.”

Piotr Dyba
Dyrektor Zarządzający

Drabest

Producent drabin i rusztowań

„Wdrożenie projektu związanego ze zmianą ustawienia maszyn wygenerowało dodatkowe 50m2 pola odkładczego oraz skróciło czas transportu materiałów”

Piotr Paluch
Prezes Zarządu

   KONTAKT

  • Uzupełnij formularz, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące rozwoju firmy, przeprowadzenia szkolenia, wspólnych warsztatów lub czy innej formy współpracy. Jeżeli możesz podaj jak najwięcej szczegółów.
  • Twoja wiadomość jest dla nas ważna, odpowiemy na nią maksymalnie kolejnego dnia roboczego. 
  • W zależności od pytania poprosimy Cię o niezobowiązującą rozmowę telefoniczną lub spotkanie online. Taka forma kontaktu pozwoli nam najlepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania.

NAPISZ DO NAS

KONTAKT BEZPOŚREDNI

Obsługa klienta
Anna Etgens
Specjalistka ds. zadowolenia klienta

     Powrót do strony głównej