REFERENCJE LEAN

UNIMET jest producentem części na potrzeby przemysłu samochodowego. W swojej ofercie posiada dziesiątki tysięcy produktów takich jak narzędzia, elektronarzędzia, maszyny i urządzenia. Prawie 30-letnie doświadczenie sprawia, że oferta jest szeroka i dostosowana do najbardziej aktualnych potrzeb Klientów.

Unimet Automotive

Modern Forms to firma działająca w branży reklamowej, która świadczy szerokie spektrum usług dla wielu wiodących marek i znanych organizatorów imprez. Współpracowała m.in. z PGE, Google, BMW, Henkel, Danone, Orange, PKO, mBank, WOŚP czy Rolls-Royce.

Modern Forms

Label Art to firma, która z sukcesami działa na rynku poligraficznym już od 2002 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w wykonywaniu wysokiej jakości nadruków na koszulkach, parasolach i innych artykułach reklamowych.

Label Art

Więcej referencji

PYTAJ I ZBIERAJ ODPOWIEDZI

Kraków

ul. Wrocławska 87

30-011 Kraków

Wrocław

pl. Solny 14 lok. 3

50-062 Wrocław

Obsługa klienta:
Piotr Golonka
pgolonka@leanactionplan.pl
+48 508 969 080

NAPISZ DO NAS  BIG STAR

  „Zdecydowanie polecamy firmę Lean Action Plan, działania konsultantów pozwalają na nowo spojrzeć na proces, dostarczają nie tylko danych dot. występowania problemów, ale również realnych propozycji ich rozwiązania. Do tego wszystkiego konkretnie i bez zbędnego zadęcia.”

  Arkadiusz Tomankiewicz
  Dyrektor Zarządzający

  Opinion Strefa Druku Sp. z o.o.

  „Spojrzenie biznesowe to element, który wyróżnia konsultantów Lean Action Plan. Dostrzegają potencjał i są w stanie szybko wprowadzić, wspólnie z pracownikami, odpowiednie rozwiązania.”

  Tomasz Zając
  Dyrektor sprzedaży

  Zakład Utylizacyjny Sp. z o. o. w Gdańsku

  ,,Prowadzący szkolenie Pan Piotr Golonka wykazał się nie tylko praktyczną znajomością omawianych zagadnień, ale też pełny zaangażowaniem w prowadzaniu szkolenia. Uczestnicy mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy i podniesienia umiejętności praktycznych.”

  Grzegorz Orzeszka
  Prezes Zarządu

  Narodowy Instytut Leków

  „Dzięki zrealizowanym działaniom uczestnicy warsztatów zostali zapoznani ze sposobem na cykliczne poprawienie efektywności realizacji procesów. Z pełną szczerością możemy polecić firmę Lean Action Plan do współpracy w zakresie działań Lean również w takiej organizacji jak nasza.”

  Edyta Wołczyńska

  Z-ca Dyrektora ds. Administracyjno-Ekonomicznych

  Fabryka Ram Kazimierz Kruk ICAR

  „Poprzez rzetelność w realizacji działań oraz efekty które uzyskaliśmy, ze szczerością mogę polecić firmę Lean Action Plan do współpracy w ramach wdrożeń rozwiązań prowadzących do optymalizacji produkcji.”

  Tomasz Kruk

  Zarządca sukcesyjny

  manaHR

  „Zdecydowanie polecam pracę z firmą Lean Action Plan. Skupia się na potrzebach klienta, jednocześnie dzieląc się swoim doświadczeniem z innych organizacji.”

  Anna Cichoń

  Dyrektor operacyjny

  Dubiel Vitrum

  „Polecamy współpracę z firmą Lean Action Plan z uwagi na wytrwałość w realizowaniu działań oraz metodyczne podejście do ich organizacji.”

  Leszek Dubiel

  Wiceprezes zarządu

  CREATEC sp. z o.o

  „Chcielibyśmy polecić firmę Lean Action Plan jako partnera w działaniach związanych z tematyką Lean. Realizowana przez konsultantów diagnoza jest rzeczowa i oparta na danych, a rekomendacje dotyczące poszczególnych projektów — poparte konkretnymi założeniami.”

  Maciej Nowosielski 

  Prezes Zarządu

  SPORTING

  „Polecam współpracę z Piotrem Golonką, jest rzetelnym kierownikiem projektów i potrafi przenieść działania na konkretne zadania dla pracowników. Cieszę się z możliwości zaangażowania zespołu.”

  Andzej Gołdyn

  Prezes

  SHI FW ENERGIA FAKOP Sp. z o.o.

  ,,Zdecydowanie polecam firmę Lean Action Plan do współpracy w ramach działań usprawniających prace. Ich wiedza oraz doświadczenie pomagają w dużym stopniu na szybsze osiągniecie efektów.”

  Arkadiusz Osuch

  Dyrektor Generalny

  PRACTIC

  „Oczekiwane rezultaty pod kątem urealnienia stanów został osiągnięty a projekt zakończony z sukcesem. Z tego względu, jak i rzetelności w realizacji działań polecamy firmę Lean Action Plan w ramach współpracy przy poprawie swoich procesów.”

  Adam Kociołek

  Prezes zarządu

  Wheel Trade

  „Szczerze polecam współpracę z firmą Lean Action Plan. Ich wiedza jest przekazywana w efektywny sposób, a ich pomoc nie kończy się tylko na tym. Rzetelnie koordynują realizacje projektów, które pozwalają osiągnąć założone cele.

  Dariusz Wichiliński

   

  AQ Wiring Systems STG Sp. z o.o.

  „Średnia ocen zadowolenia ze szkolenia to 98%. Wśród głównych zalet pracownicy przedstawili:

  • Praktyczne szkolenie
  • Bazowe i odwoływanie się do organizacji
  • Bieżące wyjaśnianie i odpowiadanie na wątpliwości

  Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Lean Action Plan. To doświadczenie i rzetelni partnerzy.

  Agnieszka Firańczuk

  HR MANAGER

  ELROB Sp. z o. o.

  „Cieszę się, że zrezygnowaliśmy z ręcznej, generującej większej koszty pracy. Była to dobra inwestycja, która szybko się zwróciła. Z pewnością mogę polecić firmę Lean Action Plan jako solidnego partnera.”

  Marek Bździkot

  Członek zarządu

  3mk Protection

  „Zdecydowanie polecamy współprace z Lean Action Plan. Pomimo ograniczeń pandemicznych profesjonalne podejście i zaangażowanie firmy pozwoliło zrealizować zaplanowane działania.”

  Marcin Gawłowski
  Prezes Zarządu

  KAPS

  „Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Lean Action Plan, ponieważ stanowią merytoryczne i narzędziowe wsparcie do zarządzania firmy.”

  Andrzej Aleksandrowicz
  Prezes Zarządu

  Torpol - logo

  TORPOL S.A.

  „Prowadzący szkolenie wykazał się wysokim poziomem przygotowania merytorycznego jak i praktycznego. Program szkolenia został trafnie dostosowany do specyfiki naszej branży, a zdobyte umiejętności z pewnością pozwolą na usprawnienie procesów w codziennej pracy biura.”

  Jakub Kowalski

  Dyrektor Biura Logistyki

  Referencje of firmy Torpol

  Meble Medyczne

  „Cieszę się, że wdrożyliśmy w firmie nowy system pracy, który znacznie obniżył koszty obsługi zamówień. Była to dobra inwestycja, która szybko się zwróciła. Z pewnością mogę polecić firmę Lean Action Plan jako solidnego partnera, rozumiejącego problemy firm.”

  Katarzyna Kotasińska

  Właściciel firmy

  Logo Nortpol

  NORTPOL

  „Konsultanci Lean Action Plan zbadali potrzeby biznesowe naszej firmy, zebrali niezbędne dane oraz przygotowali koncepcję layoutu nowej hali produkcyjnej. W projekcie uwzględniono obecne maszyny i wyposażenie oraz technologię, która pojawi się w przyszłości, ścieżki transportowe, wyposażenie regałów.”

  Marcin Rogala

  Prezes firmy Nortpol

  Referencje firmy Nortpol

  DUON

  „Całość opierała się na przykładach z naszej firmy, co dawało uczestnikom możliwość szybkiego przeniesienia zdobytej wiedzy na swoje procesy, (…) co potwierdza ankieta opinii zwrotnej wskazując na średni wynik 92% zadowolenia”

  Krzysztof Kowalski

  Prezes Zarządu

  Metconcept - referencje Lean Action Plan

  Metconcept

  „Doświadczenie Lean Action Plan pomogło nam uniknąć wielu błędów. Każdemu, kto mierzy się z podobnym wyzwaniem do naszego, mogę z czystym sumieniem polecić współpracę z Lean Action Plan.”

  Adam Głowienka

  Prezes Zarządu

  Metconcept - referencje Lean Action Plan 2
  Referencje logo Netfox Lean

  NETFOX

  „Szybka i trafna diagnoza stanu obecnego pozwoliła ocenić potencjał firmy oraz namierzyć nisko wiszące owoce. W przeciągu 2 pierwszych miesięcy współpracy uwolniliśmy ponad 5 godzin codziennej pracy”

  Aleksy Lisowski

  CEO NETFOX

  Referencje Lean NETFOX
  EPA logo referencje lean

  EUROPHARMA ALLIANCE SP. Z O.O.

  „Poleca z pełną odpowiedzialnością i świadomością firmę Lean Action Plan w ramach nie tylko rozwoju i doskonalenia organizacji ale też rozwoju indywidualnego pracowników.”

  Arkadiusz Bors

  Dyrektor Produkcji

  Europharma alliance - SMED
  Vitroform - referencje

  Vitroform Sp. z o.o.

  „Wdrożone w wskaźniki dostarczają w sposób rzetelny komplet danych, gwarantują pewność podejmowanych decyzji organizacyjnych i biznesowych.”

  Michał Jaśkiewicz

  Dyrektor Techniczny

  [LAP-R]_016_Vitroform_Transformacja - referencje

  MFO S.A.

  „Łącznie zgromadzono ponad 220 problemów i pomysłów, których realizacja przeniesie się na zwiększenie efektywności procesów występujących w całej firmie”

  Jakub Czerwiński

  Członek Zarządu

  Referencje Lean MFO - przetwórstwo stali
  Referencje Layout Lean Action Plan Eltek

  Eltek Group Polska

  „Chciałbym szczerze polecić współpracę z firmą Lean Action Plan w głównej mierze za zaangażowanie, przejrzystość w prowadzeniu projektu, jak i elastyczność w organizacji działa związanych z jego realizacją. Na bieżąco rozwiązywali napotkane problemy, a projekt został zrealizowane, obejmując wszystkie zaplanowane działania.

  Grzegorz Ligocki

  Kierownik Operacyjny Eltek Polska

  Projekt Layout - referencje Lean Action Plan
  SP-Medical - referencje Lean Action Plan

  SP-Medical

  „Lean Action Plan przeprowadziło dla nas diagnozę na wydziale
  produkcji prowadników medycznych. Umożliwiła ona określenie
  potencjalnych obszarów optymalizacji procesu produkcyjnego.
  Efektem wzajemnej współpracy jest powstanie grupy wdrażającej
  usprawnienia w firmie, które już obecnie przynoszą wymierne
  korzyści. Wszystkim polecam współpracę z Lean Action Plan.

  Rafał Szefer

  Dyrektor Produkcji

  Retail Robotics Spółka z o.o.

  „Korzyścią, którą otrzymaliśmy dzięki temu projektowi, jest jasność w przebiegu procesów oraz wiedza o klientach każdego z nich. Otrzymaliśmy również plan działania na ich optymalizację, dzięki czemu wiemy jakie działania należy wykonać, aby poprawiać ich efektywność.

  Sebastian Lis
  Pełnomocnik Zarządu ds. Produkcji

  Retail Robotics - Zarządzanie procesami - referencje

  WIMED

  „Efektami współpracy jest:

  – automatyzacja procesu zbierania i przetwarzania danych – eliminacja ręcznego wprowadzania danych

  – bieżące monitorowanie realizacji zleceń – szybsze reagowanie na ewentualne opóźnienia

  – transparentność informacji dla działu handlowego”

  Mariusz Wszołek
  Dyrektor Produkcji

  WIMED-Planowanie Produkcji-Referencje
  Referencje Lean Action Plan Szkolenie

  Iron Mountain

  „Szkolenie zostało „uszyte” dokładnie pod potrzeby naszego biznesu i dostosowane do naszych oczekiwań”

  Magdalena Bartosiak
  HR Business Partner

  Iron Mountain - Referencje Lean Action Plan Szkolenie - 2
  Referencje Lean Action Plan - Aqmet

  Aqmet

  „Zaangażowanie i profesjonalizm przyczynił się do ukończenia projektu zgodnie z założonym harmonogramem i uzyskaniem wzrostu produktywności o ponad 60%.”

  Sebastian Lis
  Pełnomocnik Zarządu ds. Produkcji

  Referencje Lean Action Plan - Wdrożenie 5S
  Referencje - Drukarnia Ellert

  Drukarnia Ellert

  „Wysoka elastyczność i dostosowanie materiału szkoleniowego do potrzeb firmy zasługuje na pochwałę i uznanie.”

  Magdalena Piecyk
  Kierownik działu personalnego

  Drukarnia Ellert - Referencje Lean Action Plan

  Dragon

  „Firma Lean Action Plan przeprowadziła dla naszego zespołu szkolenie z Mapowania Strumienia Wartości. Szkolenie było realizowane w formie praktycznych ćwiczeń angażujących wszystkich uczestników.”

  Piotr Czekaj
  Członek Zarządu

  Grupa Konfekcjoner

  „Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem Patrykiem Cichorczykiem. Wykazał się wysokim profesjonalizmem, umiejętnością pracy z ludźmi,  zdolnościami analitycznymi oraz klarownym sposobem przekazywania wiedzy.”

  Marcin Piekarczyk
  Prezes Zarządu Komplementariusza

  Opinia o firmie Lean Action Plan

  Enkev Polska

  „Usługa została wykonana solidnie, a profesjonalne i elastyczne podejście  firmy Lean Action Plan pozwoliło na realizację wszystkich etapów umowy w określonym terminie”.

  Czesław Grochulski
  Prezes Zarządu

  Enkev - produkcja lean

  BestOkna.pl

  „Zdecydowaliśmy się na współpracę z Piotrem Golonką z firmy Lean Action Plan, który przeprowadził dla nas warsztaty mapowania procesów. Profesjonalizm, zrozumienie procesów oraz sprawna umiejętność przekazywania wiedzy dla wymagającego zespołu pozwala nam zarekomendować Lean Action Plan wszystkim, którzy chcą rozwijać swój biznes”.

  Wojciech Stanowski
  CEO BestOkna.pl

  Modern Forms

  Konsultanci firmy Lean Action Plan wykazali wysoką elastyczność i doskonałe zorganizowanie – oprócz zaplanowanych działań, wsparli firmę w bieżących inicjatywach. Jednym z taki działań było zaplanowanie wyposażenia dla projektu nowej hali produkcyjnej, gdzie szeroka wiedza i doświadczenie konsultantów były nieocenioną pomocą. „

  Marcin Bosek
  CEO Modern Forms

  Richmann

  Kolejne działania polegały na przygotowaniu odpowiednich narzędzi Excel do usprawniania procesów sprzedaży, obsługi klienta i produkcji. Przygotowane pliki przyśpieszyły pracę, zapewniły dostępność informacji i ograniczyły liczbę pomyłek.

  Mateusz Gęborys
  Prezes Zarządu

  Sambud-2

  „Wynikiem przeprowadzonej diagnozy były również rekomendacje działań zarówno w zakresie strategii firmy, poprawieniu komunikacji międzywydziałowej oraz usprawnienie planowania załadunku i rozładunku.”

  Krzysztof Kuklicz
  Dyrektor Generalny

  MaxCom

  „Doświadczeni konsultanci firmy Lean Action Plan pomogli nam dojrzeć pełny obraz naszych procesów oraz trafnie sprecyzować działania w kierunku ich poprawy. Ich profesjonalizm i rzeczowość pozwala stwierdzić, że są stabilnymi oraz godnymi polecenia partnerami w rozwoju biznesu.”

  Aleksander Wilusz
  MaxCom

  Plastcard

  „Uważam wybór Lean Action Plan jako firmy szkoleniowej, wprowadzającej w świat Lean Management, za jak najbardziej trafiony. Bogate doświadczenie zdobyte we wcześniej przeprowadzonych wdrożeniach LM daje dodatkowe spojrzenie na różne obszary zastosowań już sprawdzonych metod. Polecam Lean Action Plan, jeśli myślicie Państwo o lepszej organizacji Waszej firmy.”

  Dariusz Kosiński
   Dyrektor Plastcard

  Uren Coldstores

  „Skrócono czas przezbrojenia przy jednoczesnym poprawieniu jakości mycia i bezpieczeństwa pracy. Wynikiem prac był również Action Plan (zakres działań) do przetestowania i wdrożenia w najbliższej przyszłości. Warsztaty prowadzone były w sposób ciekawy, rzetelny i wniosły dużą wartość do naszej firmy.”

  Tomasz Gabryś
   Dyrektor Zarządzający

  Tenneco Automotive

  Realizacja projektu przebiegła sprawnie i bez żadnych zakłóceń. Pomimo ograniczeń czasowych konsultanci firmy Lean Action Plan byli bardzo elastyczni i całość prac przekazali przed wstępnie ustalonym terminem.

  Tenneco Automotive
  Eastern Europe Division

  Unimet Automotive

  „Serdecznie polecam współpracę z firmą Lean Action Plan. Jest to stabilny partner do współpracy wykraczający zaangażowaniem poza ramy projektu. Konsultanci w/w firmy proponują kreatywne rozwiązania oraz angażują ludzi utrwalając tym samym wprowadzane zmiany.”

  Tomasz Gadomski
  właściciel

  Grupa LUXPOL

  „Z całą pewnością możemy rekomendować firmę Lean Action Plan świadczącą usługi w zakresie optymalizacji i organizacji procesów produkcyjnych. Profesjonalni konsultanci z zapałem i dbałością o szczegóły analizują procesy, identyfikują potencjalne obszary usprawnień i wskazują możliwe sposoby doskonalenia bieżącego funkcjonowania przedsiębiorstwa.”

  Jerzy Wolek
  Właściciel

  Ficomirrors

  „Potwierdzamy, że Pan Patryk Cichorczyk zrealizował dwa warsztaty z tematyki SMED –

  skrócenie czasu przezbrojenia dla firmy Ficomirrors Polska Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej.”

  Iwona Słaby
  Kierownik seksji szkoleń
  TUV Rheinland

  Axtone

  „Potwierdzamy, że Pan Krzysztof Pawłowski zrealizował dwudniowe szkolenie pt.: ,,Podstawy Lean Management” dla firmy Axtone S.A. – Zakład Produkcyjny w Kańczuga.”

  Iwona Słaby
  Kierownik seksji szkoleń
  TUV Rheinland

  Komserwis

  „Polecam współpracę z . Patrykiem Cichorczykiem oraz p. Krzysztofem Pawłowskim ponieważ cechuje ich wysokie zaangażowanie, kreatywność, pomysłowość, duża wiedza mertyoryczna oraz wysoka kultura osobista.”

  Marta Dworak
  Prokurent

  LabelArt

  „Zrealizowane pierwsze kroki dały efekt skrócenia czasu przezbrojenia o ok 15%. Serdecznie polecam współpracę z konsultantami Lean Action Plan, którzy całkowicie oddają się swojej pasji realizując projekty z pełnym zaangażowaniem. To co ich wyróżnia to zdecydowanie pomysłowość i wiedza.

  Paweł Kulka
  Właściciel

  Pajor Cajon

  Polecam współpracę z firmą Lean Action Plan. Charakteryzują się oni dużą kreatywnością, koncentracją na celu oraz zaangażowaniem. Poprzez dużą wiedzę, którą posiadają konsultanci, projekty są prowadzone bardzo efektywnie.”

  Kamil Pajor
  Właściciel

  Płoszczyca metal products

  „Szkolenia oferowane przez firmę Lean Action Plan są bardzo przydatne dla osób które chcą poszerzać wiedzę w metodologii Lean Management. Najlepszym dowodem jest fakt wykorzystania zdobytej wiedzy przez uczestników szkoleń.”

  Witold Płoszczyca
  Właściciel

  Steinhof

  „Polecam wszystkim współpracę z firmą Lean Action Plan z uwagi na kreatywność w rozwiązywaniu problemów, wiedzy jaką posiadają i starają się ją przekazać oraz ich oddanie określonym celom.”

  Marek Steinhof
  Dyrektor firmy
  Właściciel

  Thermoplast

  „Polecamy współpracę z zespołem specjalistów Lean Action Plan. Na uznanie zasługują wysokie kompetencje konsultantów, pomysłowość, a także ambicja i zaangażowanie.”

  Piotr Dyba
  Dyrektor Zarządzający

  Drabest

  „Wdrożenie projektu związanego ze zmianą ustawienia maszyn wygenerowało dodatkowe 50m2 pola odkładczego oraz skróciło czas transportu materiałów”

  Piotr Paluch
  Prezes Zarządu

     KONTAKT

  • Uzupełnij formularz, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące rozwoju firmy, przeprowadzenia szkolenia, wspólnych warsztatów lub czy innej formy współpracy. Jeżeli możesz podaj jak najwięcej szczegółów.
  • Twoja wiadomość jest dla nas ważna, odpowiemy na nią maksymalnie kolejnego dnia roboczego. 
  • W zależności od pytania poprosimy Cię o niezobowiązującą rozmowę telefoniczną lub spotkanie online. Taka forma kontaktu pozwoli nam najlepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania.

  NAPISZ DO NAS   KONTAKT BEZPOŚREDNI

   Piotr Golonka

   Obsługa klienta:
   Piotr Golonka
   Kierownik projektów, konsultant