Poznaj nas

Zespół Lean Action Plan

Krzysztof Pawłowski

Kierownik projektów, konsultant

„Każda, nawet najdłuższa podróż, zaczyna się od pierwszego kroku”

Jako specjalista w zakresie Lean realizuje projekty mające na celu poprawę efektywności działań firm. Z powodzeniem stosuje narzędzia Lean w branżach produkcyjnych m.in przetwórstwa metali, tworzyw sztucznych, okiennej i poligraficznej. Od wielu lat stosował zdobytą wiedzę teoretyczną w praktyce, najpierw jako konsultant wewnętrzny, a obecnie – zewnętrzny. W myśl ciągłego doskonalenia nieustannie poszerza swoją wiedzę i szuka nowych wyzwań.

Piotr Golonka

Kierownik projektów, konsultant

Przygodę z Lean Management rozpoczął w Krakowie, jako członek zespołu wdrażającego system Lean Sigma, następnie pochłonął go świat narzędzi Lean. Z powodzeniem prowadzi projekty mające na celu transformację przedsiębiorstwa na sposób szczupłego myślenia, takie jak: mapowanie strumienia wartości (VSM), warsztaty SMED, standaryzację oraz wiele innych. Ceni sobie pracę projektową zorganizowaną na osiąganie konkretnych celów. Obecnie w takiej formie współpracuje z firmami, które dostrzegły potencjał Lean i potrzebują wsparcia lub spojrzenia z boku.

„Każdy problem, stwarza szansę jego rozwiązania”

Patryk Cichorczyk

Kierownik projektów, konsultant

"Zmiana nawyków prowadzi do zmiany kultury"

Od samego początku kariery zawodowej zajmował się wdrażaniem koncepcji Lean Management w polskich przedsiębiorstwach. Pierwszy z jego projektów doprowadził do wzrostu wydajności całej produkcji, co bezpośrednio przełożyło się na przychody firmy. To zmotywowało go do pogłębiana wiedzy i doświadczenia w tematyce szczupłej produkcji. Realizował działania w małych, średnich oraz dużych firmach, zarówno produkcyjnych, jak i usługowych. Obecnie wdraża kompleksowy System Zarządzania oparty na zasadach i narzędziach Lean, który pozwala metodycznie zarządzać firmą, co prowadzi do cyklicznego i stabilnego rozwijania się oraz osiągania założonych celów.

W tym momencie jego głównym dążeniem jest nauka polskich przedsiębiorców podejścia naukowego do zarządzania, które maksymalizuje efekty funkcjonowania firmy.

Magdalena Kołodziejczak

Konsultantka ds. Lean

Od wielu lat łączy poznawaną teorię z praktyką w roli konsultantki zewnętrznej. Dzisiaj realizuje działania oparte na koncepcji Lean nie tylko w procesach produkcyjnych, ale również usługowych. Rozwija swoje umiejętności także jako trenerka, przekazując swoją wiedzę i doświadczenia podczas szkoleń otwartych i zamkniętych.

"Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione."

Kamil Pokładnik

Konsultant ds. Lean

Nic nie jest szczególnie trudne do zrobienia, jeśli tylko rozłożyć to na etapy.

Już na początku studiów zdobywał pierwsze zawodowe doświadczenia w tematyce Szczupłego Zarządzania. Obecnie jako konsultant, wykorzystując arkusz kalkulacyjny, zajmuje się projektowaniem narzędzi usprawniających procesy zarządzania oraz szeroko pojętego planowania produkcji. Z powodzeniem i zaangażowaniem realizuje również projekty oparte na wykorzystaniu narzędzi i technik Lean Management.

Monika Sularz

Konsultant ds. Lean

Na co dzień konsultantka do spraw organizacji i optymalizacji procesów, mocno działająca w duchu koncepcji Lean. W pracy łączy umiejętności techniczne oraz kompetencje miękkie, angażując pracowników firm do wspólnego działania. Projekty prowadzi w standardowy sposób, zapewniający większą stabilność wprowadzanych zmian. Dobrze czuje się m.in. w tematykach, takich jak: 5S & VM, standaryzacja, layout, zarządzanie procesowe. Wiedzę czerpie zarówno z prowadzonych projektów i szkoleń (m.in. w branżach: automotive, przetwórstwa stali, przetwórstwa szkła, produkcji elektroniki), jak również z literatury oraz wymiany doświadczeń.

Spotkać się to początek, zgodzić się to postęp, pracować razem to sukces.

PYTAJ I ZBIERAJ ODPOWIEDZI

Kraków

ul. Wrocławska 87

30-011 Kraków

Wrocław

pl. Solny 14 lok. 3

50-062 Wrocław

Obsługa klienta:
Piotr Golonka
pgolonka@leanactionplan.pl
+48 508 969 080

NAPISZ DO NAS

    Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez witrynę zgodnie z zasadami naszej polityki prywatności. Bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas podstawa.