Poznaj nas

Zespół Lean Action Plan

Krzysztof Pawłowski

Kierownik projektów, konsultant

„Każda, nawet najdłuższa podróż, zaczyna się od pierwszego kroku”

Jako specjalista w zakresie Lean realizuje projekty mające na celu poprawę efektywności działań firm. Z powodzeniem stosuje narzędzia Lean w branżach produkcyjnych m.in przetwórstwa metali, tworzyw sztucznych, okiennej i poligraficznej. Od wielu lat stosował zdobytą wiedzę teoretyczną w praktyce, najpierw jako konsultant wewnętrzny, a obecnie – zewnętrzny. W myśl ciągłego doskonalenia nieustannie poszerza swoją wiedzę i szuka nowych wyzwań.

Piotr Golonka

Kierownik projektów, konsultant

Przygodę z Lean Management rozpoczął w Krakowie, jako członek zespołu wdrażającego system Lean Sigma, następnie pochłonął go świat narzędzi Lean. Z powodzeniem prowadzi projekty mające na celu transformację przedsiębiorstwa na sposób szczupłego myślenia, takie jak: mapowanie strumienia wartości (VSM), warsztaty SMED, standaryzację oraz wiele innych. Ceni sobie pracę projektową zorganizowaną na osiąganie konkretnych celów. Obecnie w takiej formie współpracuje z firmami, które dostrzegły potencjał Lean i potrzebują wsparcia lub spojrzenia z boku.

„Każdy problem, stwarza szansę jego rozwiązania”

Patryk Cichorczyk

Kierownik projektów, konsultant

"Zmiana nawyków prowadzi do zmiany kultury"

Od samego początku kariery zawodowej zajmował się wdrażaniem koncepcji Lean Management w polskich przedsiębiorstwach. Pierwszy z jego projektów doprowadził do wzrostu wydajności całej produkcji, co bezpośrednio przełożyło się na przychody firmy. To zmotywowało go do pogłębiana wiedzy i doświadczenia w tematyce szczupłej produkcji. Realizował działania w małych, średnich oraz dużych firmach, zarówno produkcyjnych, jak i usługowych. Obecnie wdraża kompleksowy System Zarządzania oparty na zasadach i narzędziach Lean, który pozwala metodycznie zarządzać firmą, co prowadzi do cyklicznego i stabilnego rozwijania się oraz osiągania założonych celów.

W tym momencie jego głównym dążeniem jest nauka polskich przedsiębiorców podejścia naukowego do zarządzania, które maksymalizuje efekty funkcjonowania firmy.

Anna Etgens

Kierownik ds. zadowolenia klienta

Z wykształcenia magister inżynier produkcji, absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej. Umiejętności analityczne z powodzeniem łączy z kreatywny myśleniem. Żywo zainteresowana marketingiem internetowym, zarządzaniem sobą w czasie i budowaniem satysfakcji klienta. W praktyce poznaje tajniki tradycyjnego i zwinnego zarządzania projektami.  Współpracuje z interdyscyplinarnymi zespołami, łączy wymagania marketingowe, handlowe, jakościowe i produkcyjne, dostarczając wartość dla klienta.

Kamil Pokładnik

Konsultant ds. Lean

Nic nie jest szczególnie trudne do zrobienia, jeśli tylko rozłożyć to na etapy.

Już na początku studiów zdobywał pierwsze zawodowe doświadczenia w tematyce Szczupłego Zarządzania. Obecnie jako konsultant, wykorzystując arkusz kalkulacyjny, zajmuje się projektowaniem narzędzi usprawniających procesy zarządzania oraz szeroko pojętego planowania produkcji. Z powodzeniem i zaangażowaniem realizuje również projekty oparte na wykorzystaniu narzędzi i technik Lean Management.

Monika Sularz

Konsultant ds. Lean

Na co dzień konsultantka do spraw organizacji i optymalizacji procesów, mocno działająca w duchu koncepcji Lean. W pracy łączy umiejętności techniczne oraz kompetencje miękkie, angażując pracowników firm do wspólnego działania. Projekty prowadzi w standardowy sposób, zapewniający większą stabilność wprowadzanych zmian. Dobrze czuje się m.in. w tematykach, takich jak: 5S & VM, standaryzacja, layout, zarządzanie procesowe. Wiedzę czerpie zarówno z prowadzonych projektów i szkoleń (m.in. w branżach: automotive, przetwórstwa stali, przetwórstwa szkła, produkcji elektroniki), jak również z literatury oraz wymiany doświadczeń.

Spotkać się to początek, zgodzić się to postęp, pracować razem to sukces.

Olimpia Niziołek

Konsultant ds. Lean

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Górniczo-Hutniczej. Ukończyła ponadto studia doktoranckie z nauk społecznych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zawodowo trener i konsultant z wieloletnim doświadczeniem z zakresu lean management, jakości oraz budowania kultury organizacji w przemyśle i usługach. Koordynuje, zgodnie z metodologią 3P / Kaizen Cell Design projekty wdrożenia nowych produkcji, wdraża Total Quality Management, buduje kulturę organizacji nastawioną na ciągłe doskonalenie. Prowadzi warsztaty Problem Solving / RCA / 8D, A3, Kaizen, 5S, VSM, SMED, TPM.  Jest Koordynatorem w Fundacji Lean Education oraz wykładowcą z zakresu lean management, jakości i socjologii na uczelniach wyższych (AGH i WSGiZ). Prywatnie pasjonatka podróży i trekkingu.

Aleksandra Jarek

Konsultant ds. Lean

Absolwentka Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie, kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, pierwszej w Polsce specjalizacji Lean Manufacturing na studiach stacjonarnych II stopnia. W swojej karierze zawodowej pracowała jako Konsultant i Specjalista ds. Lean, a także Kierownik organizacji produkcji i kontroli jakości. Doświadczenie budowała odwiedzając przeszło 60 zakładów produkcyjnych, uczestnicząc w wielu konferencjach tematycznych, a także prowadząc projekty optymalizacyjne w firmach produkcyjnych. Woli nazywać się praktykiem niż specjalistą i wychodzi z założenia, że nowej wiedzy i doświadczenia nigdy dość.

   KONTAKT

 • Uzupełnij formularz, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące rozwoju firmy, przeprowadzenia szkolenia, wspólnych warsztatów lub czy innej formy współpracy. Jeżeli możesz podaj jak najwięcej szczegółów.
 • Twoja wiadomość jest dla nas ważna, odpowiemy na nią maksymalnie kolejnego dnia roboczego. 
 • W zależności od pytania poprosimy Cię o niezobowiązującą rozmowę telefoniczną lub spotkanie online. Taka forma kontaktu pozwoli nam najlepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania.

NAPISZ DO NAS  KONTAKT BEZPOŚREDNI

  Piotr Golonka

  Obsługa klienta:
  Piotr Golonka
  Kierownik projektów, konsultant