Poznaj nas

Zespół Lean Action Plan

Sprawdź – z kim pracujemy!
Zobacz – jak wygląda współpraca?
0
Członków zespołu

Krzysztof Pawłowski

Kierownik projektów, konsultant

Jako specjalista w zakresie Lean realizuje projekty mające na celu poprawę efektywności działań firm. Z powodzeniem stosuje narzędzia Lean w branżach produkcyjnych m.in przetwórstwa metali, tworzyw sztucznych, okiennej i poligraficznej. Od wielu lat stosował zdobytą wiedzę teoretyczną w praktyce, najpierw jako konsultant wewnętrzny, a obecnie – zewnętrzny. W myśl ciągłego doskonalenia nieustannie poszerza swoją wiedzę i szuka nowych wyzwań.

„Każda, nawet najdłuższa podróż, zaczyna się od pierwszego kroku”

Piotr Golonka

Kierownik projektów, konsultant

„Każdy problem, stwarza szansę jego rozwiązania”

Przygodę z Lean Management rozpoczął w Krakowie, jako członek zespołu wdrażającego system Lean Sigma, następnie pochłonął go świat narzędzi Lean. Z powodzeniem prowadzi projekty mające na celu transformację przedsiębiorstwa na sposób szczupłego myślenia, takie jak: mapowanie strumienia wartości (VSM), warsztaty SMED, standaryzację oraz wiele innych. Ceni sobie pracę projektową zorganizowaną na osiąganie konkretnych celów. Obecnie w takiej formie współpracuje z firmami, które dostrzegły potencjał Lean i potrzebują wsparcia lub spojrzenia z boku.

Anna Etgens

Specjalistka ds. zadowolenia klienta

Z wykształcenia magister inżynier produkcji, absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej. Umiejętności analityczne z powodzeniem łączy z kreatywnym myśleniem. Żywo zainteresowana marketingiem internetowym, zarządzaniem sobą w czasie i budowaniem satysfakcji klienta. W praktyce poznaje tajniki tradycyjnego i zwinnego zarządzania projektami.  Współpracuje z interdyscyplinarnymi zespołami, łączy wymagania marketingowe, handlowe, jakościowe i produkcyjne, dostarczając wartość dla klienta.

Kamil Pokładnik

Koordynator ds. cyfryzacji procesów

Nic nie jest szczególnie trudne do zrobienia, jeśli tylko rozłożyć to na etapy.

Już na początku studiów zdobywał pierwsze zawodowe doświadczenia w tematyce Szczupłego Zarządzania. Obecnie jako konsultant, wykorzystując arkusz kalkulacyjny, zajmuje się projektowaniem narzędzi usprawniających procesy zarządzania oraz szeroko pojętego planowania produkcji. Z powodzeniem i zaangażowaniem realizuje również projekty oparte na wykorzystaniu narzędzi i technik Lean Management.

Monika Sularz

Konsultantka ds. Lean

Na co dzień konsultantka do spraw organizacji i optymalizacji procesów, mocno działająca w duchu koncepcji Lean. W pracy łączy umiejętności techniczne oraz kompetencje miękkie, angażując pracowników firm do wspólnego działania. Projekty prowadzi w standardowy sposób, zapewniający większą stabilność wprowadzanych zmian. Dobrze czuje się w tematykach, takich jak: 5S & VM, standaryzacja procesów, projektowanie layout ‘u i zarządzanie procesowe. Wiedzę czerpie zarówno z prowadzonych projektów i szkoleń (m.in: w branżach: automotive, przetwórstwa stali, przetwórstwa szkła, produkcji elektroniki, stolarki okiennej czy spożywczej), jak również z literatury oraz wymiany doświadczeń.

Spotkać się to początek, zgodzić się to postęp, pracować razem to sukces.

Bartłomiej Dyrcz

Specjalista ds. cyfryzacji procesów

Absolwent kierunku transport na Politechnice Krakowskiej, który swoją pasję odnalazł w skutecznym zarządzaniu projektami. Jako specjalista w zarządzaniu projektami, brał udział w realizacji różnorodnych projektów związanych z portfolio produktowym. Ponadto zyskał cenne doświadczenie jako lider zespołu Projekt Managerów w renomowanej firmie z branży FMCG. W tym stanowisku skoncentrował się na efektywnym planowaniu, koordynowaniu oraz monitorowaniu działań, by osiągnąć zamierzone cele projektowe.

W pracy ceni uporządkowany sposób działania oraz wytyczanie klarownych celów, co pozwala mu efektywnie rozwiązywać napotkane wyzwania. To samo podejście przenosi na sferę osobistą, gdzie zawsze w pierwszej kolejności stara się naprawić — zamiast porzucać „na wyrzucenie czegoś do kosza zawsze jest czas”. Początkowe zainteresowanie prostym majsterkowaniem przekształciło się w jego osobistą formę sztuki 🙂

Barbara Korona

Specjalista ds. cyfryzacji procesów

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej na kierunku Górnictwo i geologia. W dotychczasowej karierze skupiała się na wypracowaniu narzędzi do automatyzacji zadań i procesów optymalizujących pracę. W życiu zawodowym lubi nowe wyzwania, a także zdobywanie nowych kompetencji. Wolne chwile spędza z książką lub doglądając działki.

Olga Jurasz

Specjalistka ds. obsługi klienta

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Inżyniera Bezpieczeństwa. Na co dzień specjalistka ds. obsługi klienta – opiekuje się kursami, kursantami i  dba o zadowolenie klientów. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta. Jej głównym talentem jest komunikatywność. Jest osobą skoncentrowaną na osiąganiu wyznaczonych celów, a także rozwoju osobistym i zawodowym. W wolnym czasie ceni sobie kontakt z naturą w formie pieszych wycieczek, codziennych spacerów z pieskiem i podcastem.

Aneta Dyrda

Specjalistka ds. marketingu

Absolwentka kierunku Administracji na Uniwersytecie Gdańskim oraz Psychologii Biznesu na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Pełni rolę specjalistki ds. Marketingu B2B, scalając ze sobą wymienione obszary, a przy tym utrzymując i ciągle rozwijając content w Lean Action Plan. Wolne chwile spędza na basenie.

Kinga Sowa

Specjalistka ds. marketingu

Kinga Sowa

Absolwentka kierunku Media społecznościowe w zarządzaniu oraz Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na co dzień specjalistka ds. marketingu – zajmuje się w szczególności contentem, pozycjonowaniem i prowadzeniem stron internetowych. Pasjonatka muzyki, psiara, a weekendowo studentka psychologii. 

Olimpia Niziołek

Konsultantka ds. Lean

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Górniczo-Hutniczej. Ukończyła ponadto studia doktoranckie z nauk społecznych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zawodowo trener i konsultant z wieloletnim doświadczeniem z zakresu lean management, jakości oraz budowania kultury organizacji w przemyśle i usługach. Koordynuje, zgodnie z metodologią 3P / Kaizen Cell Design projekty wdrożenia nowych produkcji, wdraża Total Quality Management, buduje kulturę organizacji nastawioną na ciągłe doskonalenie. Prowadzi warsztaty Problem Solving / RCA / 8D, A3, Kaizen, 5S, VSM, SMED, TPM.  Jest Koordynatorem w Fundacji Lean Education oraz wykładowcą z zakresu lean management, jakości i socjologii na uczelniach wyższych (AGH i WSGiZ). Prywatnie pasjonatka podróży i trekkingu.

Adam Moszyński

Konsultant ds. Lean

konsultant ds. lean

Z wykształcenia chemik — technolog, znajomość procesów i ich optymalizacja jest jego drugim DNA. Doświadczenie zdobywał zarówno jako sprzedawca, dyrektor handlowy oraz jako konsultant jak i trener w różnych branżach. Jako konsultant pomaga klientom wyjść ze strefy komfortu i dzielnie podążać w nowych nieznanych kierunkach. Jest pasjonatem sportów ekstremalnych szczególnie wspinaczki górskiej — tą pasją zaraża młodych adeptów, prowadząc zajęcia wspinaczkowe. Kondycje w góry szlifuje, uprawiając dyscypliny wytrzymałościowe.

Agnieszka Horożaniecka

Konsultantka ds. Lean

Absolwentka Skandynawistyki Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie w SSC zdobyła pracując dla First Data, amerykańskiej korporacji bankowej, gdzie brała udział w tranzycji procesów z oddziału spółki w UK. W czasie tranzycji współpracowała z konsultantami IBM, którzy tworzyli mapy procesowe AS IS.  W pracy konsultanta przeprowadziła m.in. roczny projekt w branży gastronomicznej, gdzie dzięki ustabilizowaniu i usprawnieniu procesów produkcyjnych firma przetrwała pandemię, a teraz rozwija się poprzez wdrażanie nowych usług. Specjalizuje się w rozrachunkach z dostawcami, księgowości, analizie odchyleń, księdze głównej i sprawozdawczości finansowej.

Marta Kaczmarczyk

Trenerka biznesu

Absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, na kierunku handel zagraniczny oraz studiów podyplomowych na kierunku psychologia w biznesie oraz lean manufacturing.

Facylitator-moderator warsztatów, coach i certyfikowany trener biznesu oraz trener FRIS®, z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy na sali szkoleniowej i on-line.

Ma 20 lat doświadczenia w obszarze HR i rozwoju pracowników, głównie firm produkcyjnych. Wspiera rozwój kompetencji menedżerskich kadry średniego i niższego szczebla, bezpośrednio zarządzającej zespołami. Specjalizuje się szczególnie w temacie budowania zaangażowania, motywacji, rozwoju pracowników, oceny okresowej, sukcesji.

Małgorzata Szewczyk

Konsultantka ds. Lean

Absolwentka Inżynierii Zarządzania na WSB MERITO we Wrocławiu, gdzie pełniła funkcję przewodniczącej koła naukowego. Posiada 17-letnie doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcyjnymi, w tym stanowiska menadżerskie. Główne obszary zainteresowań to eliminacja marnotrawstwa i podnoszenie jakości produkcji. Specjalizuje się w wdrażaniu narzędzi Lean, dążąc do ciągłego doskonalenia i tworzenia wartości dodanej na każdym etapie procesu produkcyjnego. Posiada praktyczne doświadczenie w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych.

Ewelina Gierek

Konsultantka ds. Lean

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (Specjalizacja Komunikacja społeczna  i badanie rynku) oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (Lean Management dla Menadżerów). Posiada certyfikat Trenera Pracy Standardowej z Japonii.

Jej obszar działania to Lean Management, w tym organizacja stanowisk pracy, standaryzacja pracy, 5S, Problem Solving, Total Quality Management, System Sugestii Pracowniczych oraz Matryce Umiejętności (Skill Matrix). Zdobyła doświadczenie prowadząc szkolenia i warsztaty Kaizen, realizując projekty Kaizen, automatyzując procesy oraz kształtując kulturę ciągłego doskonalenia. Odpowiadała za rozwój Centrum Szkoleniowego TWI. Pasjonuje się współpracą z nauczycielami i uczniami w Fundacji Lean Education, angażując się w konkurs Młody Lean Lider.

Anna Strojwąs

Konsultantka ds. Lean

Absolwentka Politechniki Warszawskiej (Inżynieria Produkcji) i MBA Kaizen Industry 4.0. Ponad 15 lat doświadczenia jako Manager w międzynarodowych organizacjach przemysłowych. Specjalizuje się w zarządzaniu jakością, produkcją oraz optymalizacją procesów. Certyfikowany Trener Grupy (Szkoła Trenerów SWPS, Warszawa).

Ekspertka we wdrażaniu systemów zarządzania ISO oraz zarządzaniu projektami Greenfield. Specjalista w transformacji lean manufacturing, Industry 4.0 oraz zarządzaniu jakością. Prowadzi szkolenia i konsultacje z zakresu Lean, Industry 4.0, Total Quality Management, Problem Solving, 5S, SMED, TWI i zarządzania zmianą.

konsultant ds. lean

Maciej Szymczak

Konsultant ds. Lean

konsultant ds. lean

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie we współpracy w firmach MŚP na stanowiskach kierowniczych w sektorze FMCG. W swoim portfolio ma zarządzanie produkcją, logistyką i całymi firmami. Wdrażał zmiany w zakresie Lean Management, restrukturyzował i prowadził duże projekty inwestycyjne. 

Obecnie współpracuje z klientami, prowadząc projekty konsultingowe oraz pełniąc funkcję interim managera. Wspiera i doradza firmom z branż : e-commerce, produkcja przemysłowa, FMCG i OEM. Specjalizuje się w doskonałości operacyjnej firm, optymalizacji oraz skutecznym wdrażaniu procesów. Ponadto, wspiera rozwój menedżerów i pomaga im stać się skutecznym liderem, z którym chce się pracować.

Dowiedz się więcej o współpracy!

Przejdź do artykułu
Przejdź do artykułu
Przejdź do artykułu
współpraca z firmą konsultingową
Przejdź do artykułu
firmy lean w polsce
Przejdź do artykułu

   KONTAKT

  • Uzupełnij formularz, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące rozwoju firmy, przeprowadzenia szkolenia, wspólnych warsztatów lub czy innej formy współpracy. Jeżeli możesz podaj jak najwięcej szczegółów.
  • Twoja wiadomość jest dla nas ważna, odpowiemy na nią maksymalnie kolejnego dnia roboczego. 
  • W zależności od pytania poprosimy Cię o niezobowiązującą rozmowę telefoniczną lub spotkanie online. Taka forma kontaktu pozwoli nam najlepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania.

NAPISZ DO NAS

KONTAKT BEZPOŚREDNI

Obsługa klienta
Anna Etgens
Specjalistka ds. zadowolenia klienta