Sylwetki 2018-08-09T16:40:41+00:00

Krzysztof Pawłowski

Kierownik projektów, konsultant

„Każda, nawet najdłuższa podróż, zaczyna się od pierwszego kroku”

Jako specjalista w zakresie Lean realizuje projekty mające na celu poprawę efektywności działań firm. Z powodzeniem stosuje narzędzia Lean w branżach produkcyjnych m.in przetwórstwa metali, tworzyw sztucznych, okiennej i poligraficznej. Jest absolwentem Akademii Górniczo – Hutniczej. Uzyskał tytuł Magistra Inżyniera na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Od momentu ukończenia studiów stosował zdobytą wiedzę teoretyczną w praktyce, najpierw jako konsultant wewnętrzny, a obecnie – zewnętrzny. W myśl ciągłego doskonalenia nieustannie poszerza swoją wiedzę i szuka nowych wyzwań.

Piotr Golonka

Kierownik projektów, konsultant

Absolwent Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Po uzyskaniu dyplomu inżyniera naukę kontynuował na Politechnice Wrocławskiej na Wydziale Mechanicznym. Przygodę z Lean Management rozpoczął w Krakowie, jako członek zespołu wdrażającego system Lean Sigma, następnie pochłonął go świat narzędzi Lean. Z powodzeniem prowadzi projekty mające na celu transformację przedsiębiorstwa na sposób szczupłego myślenia, takie jak: mapowanie strumienia wartości (VSM), warsztaty SMED, standaryzację oraz wiele innych. Ceni sobie pracę projektową zorganizowaną na osiąganie konkretnych celów. Obecnie w takiej formie współpracuje z firmami, które dostrzegły potencjał Lean i potrzebują wsparcia lub spojrzenia z boku.

„Każdy problem, stwarza szansę jego rozwiązania”

Patryk Cichorczyk

Kierownik projektów, konsultant

"Zmiana nawyków prowadzi do zmiany kultury"

Od samego początku kariery zawodowej zajmował się wdrażaniem koncepcji Lean Management w polskich przedsiębiorstwach. Pierwszy z jego projektów doprowadził do wzrostu wydajności całej produkcji, co bezpośrednio przełożyło się na przychody firmy. To zmotywowało go do pogłębiana wiedzy i doświadczenia w tematyce szczupłej produkcji. Realizował działania w małych, średnich oraz dużych firmach, zarówno produkcyjnych, jak i usługowych. Obecnie wdraża kompleksowy System Zarządzania oparty na zasadach i narzędziach Lean, który pozwala metodycznie zarządzać firmą, co prowadzi do cyklicznego i stabilnego rozwijania się oraz osiągania założonych celów.

W tym momencie jego głównym dążeniem jest nauka polskich przedsiębiorców podejścia naukowego do zarządzania, które maksymalizuje efekty funkcjonowania firmy.

Marcin Wawer

Konsultant,
Excel ekspert

Ukończył studia inżynierskie na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. To właśnie na studiach po raz pierwszy usłyszał o koncepcji i narzędziach Lean, które zaciekawiły go tak bardzo, że wytyczyły jego drogę zawodową.

Jako konsultant skupia się na obszarach takich jak m.in. standaryzacja pracy, wdrażanie systemu 5S i projekty layout, a także z powodzeniem realizuje szkolenia dotyczące szczupłego zarządzania.

Pomaga przedsiębiorstwom w ciągłym doskonaleniu, dbając jednocześnie o własny rozwój poprzez nieustanne zgłębianie wiedzy z dziedzin zarówno technicznych, jak i humanistycznych.

„Kosztów się nie kalkuluje, koszty się redukuje"

Anna Kasprzak

Specjalista ds. Marketingu

„W fabryce produkujemy kosmetyki, w sklepie sprzedajemy nadzieję.”

Absolwentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Akademii Górniczo – Hutniczej. Podczas studiów zainteresowała się tematyką Lean Management i to właśnie w tym kierunku chciała skierować zawodowe kroki.Jednak z biegiem czasu do zadań związanych ściśle z metodologią szczupłego zarządzania, doszły działania dotyczące rozwoju firmy w kwestiach obejmujących komunikację marketingową. Bardzo szybko połknęła przysłowiowego bakcyla, dzięki czemu teraz z ogromną satysfakcją, rozwijając własne umiejętności, wspiera firmę w kreowaniu jej wizerunku. W związku z tym w trakcie pracy skupia się głównie na prowadzeniu kampanii reklamowych, obsłudze stron internetowych, czy wsparciu przy organizacji wydarzeń branżowych.

Spokojnie, jestem tutaj, żebyś nie przegapił czegoś ważnego.

Informacja o gotowych do użycia plikach Excel, szablonach wykresów i prezentacji, raportach w formie pdf, zupełnie za darmo, prosto na Twoją skrzynkę.

Chcę otrzymywać wiadomości (w każdej chwili możesz zrezygnować).

FreshMail.pl
 

Potrzebujesz więcej informacji?

Wartościowe artykuły i gotowe do użycia pliki bezpośrednio na skrzynkę e-mailową?    

FreshMail.pl