Poznaj nas

Zespół Lean Action Plan

0
Członków zespołu
Sprawdź otwarte rekrutacje!

Krzysztof Pawłowski

Kierownik projektów, konsultant

„Każda, nawet najdłuższa podróż, zaczyna się od pierwszego kroku”

Jako specjalista w zakresie Lean realizuje projekty mające na celu poprawę efektywności działań firm. Z powodzeniem stosuje narzędzia Lean w branżach produkcyjnych m.in przetwórstwa metali, tworzyw sztucznych, okiennej i poligraficznej. Od wielu lat stosował zdobytą wiedzę teoretyczną w praktyce, najpierw jako konsultant wewnętrzny, a obecnie – zewnętrzny. W myśl ciągłego doskonalenia nieustannie poszerza swoją wiedzę i szuka nowych wyzwań.

Piotr Golonka

Kierownik projektów, konsultant

Przygodę z Lean Management rozpoczął w Krakowie, jako członek zespołu wdrażającego system Lean Sigma, następnie pochłonął go świat narzędzi Lean. Z powodzeniem prowadzi projekty mające na celu transformację przedsiębiorstwa na sposób szczupłego myślenia, takie jak: mapowanie strumienia wartości (VSM), warsztaty SMED, standaryzację oraz wiele innych. Ceni sobie pracę projektową zorganizowaną na osiąganie konkretnych celów. Obecnie w takiej formie współpracuje z firmami, które dostrzegły potencjał Lean i potrzebują wsparcia lub spojrzenia z boku.

„Każdy problem, stwarza szansę jego rozwiązania”

Patryk Cichorczyk

Kierownik projektów, konsultant

"Zmiana nawyków prowadzi do zmiany kultury"

Od samego początku kariery zawodowej zajmował się wdrażaniem koncepcji Lean Management w polskich przedsiębiorstwach. Pierwszy z jego projektów doprowadził do wzrostu wydajności całej produkcji, co bezpośrednio przełożyło się na przychody firmy. To zmotywowało go do pogłębiana wiedzy i doświadczenia w tematyce szczupłej produkcji. Realizował działania w małych, średnich oraz dużych firmach, zarówno produkcyjnych, jak i usługowych. Obecnie wdraża kompleksowy System Zarządzania oparty na zasadach i narzędziach Lean, który pozwala metodycznie zarządzać firmą, co prowadzi do cyklicznego i stabilnego rozwijania się oraz osiągania założonych celów.

W tym momencie jego głównym dążeniem jest nauka polskich przedsiębiorców podejścia naukowego do zarządzania, które maksymalizuje efekty funkcjonowania firmy.

Anna Etgens

Specjalistka ds. zadowolenia klienta

Z wykształcenia magister inżynier produkcji, absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej. Umiejętności analityczne z powodzeniem łączy z kreatywny myśleniem. Żywo zainteresowana marketingiem internetowym, zarządzaniem sobą w czasie i budowaniem satysfakcji klienta. W praktyce poznaje tajniki tradycyjnego i zwinnego zarządzania projektami.  Współpracuje z interdyscyplinarnymi zespołami, łączy wymagania marketingowe, handlowe, jakościowe i produkcyjne, dostarczając wartość dla klienta.

Kamil Pokładnik

Koordynator ds. cyfryzacji procesów

Nic nie jest szczególnie trudne do zrobienia, jeśli tylko rozłożyć to na etapy.

Już na początku studiów zdobywał pierwsze zawodowe doświadczenia w tematyce Szczupłego Zarządzania. Obecnie jako konsultant, wykorzystując arkusz kalkulacyjny, zajmuje się projektowaniem narzędzi usprawniających procesy zarządzania oraz szeroko pojętego planowania produkcji. Z powodzeniem i zaangażowaniem realizuje również projekty oparte na wykorzystaniu narzędzi i technik Lean Management.

Monika Sularz

Konsultantka ds. Lean

Na co dzień konsultantka do spraw organizacji i optymalizacji procesów, mocno działająca w duchu koncepcji Lean. W pracy łączy umiejętności techniczne oraz kompetencje miękkie, angażując pracowników firm do wspólnego działania. Projekty prowadzi w standardowy sposób, zapewniający większą stabilność wprowadzanych zmian. Dobrze czuje się w tematykach, takich jak: 5S & VM, standaryzacja procesów, projektowanie layout ‘u i zarządzanie procesowe. Wiedzę czerpie zarówno z prowadzonych projektów i szkoleń (m.in: w branżach: automotive, przetwórstwa stali, przetwórstwa szkła, produkcji elektroniki, stolarki okiennej czy spożywczej), jak również z literatury oraz wymiany doświadczeń.

Spotkać się to początek, zgodzić się to postęp, pracować razem to sukces.

Bartłomiej Dyrcz

Specjalista ds. cyfryzacji procesów

Absolwent kierunku transport na Politechnice Krakowskiej, który swoją pasję odnalazł w skutecznym zarządzaniu projektami. Jako specjalista w zarządzaniu projektami, brał udział w realizacji różnorodnych projektów związanych z portfolio produktowym. Ponadto zyskał cenne doświadczenie jako lider zespołu Projekt Managerów w renomowanej firmie z branży FMCG. W tym stanowisku skoncentrował się na efektywnym planowaniu, koordynowaniu oraz monitorowaniu działań, by osiągnąć zamierzone cele projektowe.

W pracy ceni uporządkowany sposób działania oraz wytyczanie klarownych celów, co pozwala mu efektywnie rozwiązywać napotkane wyzwania. To samo podejście przenosi na sferę osobistą, gdzie zawsze w pierwszej kolejności stara się naprawić — zamiast porzucać „na wyrzucenie czegoś do kosza zawsze jest czas”. Początkowe zainteresowanie prostym majsterkowaniem przekształciło się w jego osobistą formę sztuki 🙂

Malwina Kopczyńska

Starsza specjalistka ds. Lean

Absolwentka Wyższej Szkoły Ochrony Pracy w Katowicach na kierunku Zarządzanie ze specjalizacją Psychologia w biznesie. Ukończyła studia podyplomowe na Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej z Zarządzania Projektami z certyfikatem Prince2®, oraz uczestniczyła w kursach z zakresu komunikacji, negocjacji, budowania zespołu i roli trenera.

Jej specjalizacja obejmuje prowadzenie szkoleń miękkich, transformacje Lean oraz wsparcie w badaniu luk kompetencyjnych, zwłaszcza w firmach produkcyjnych. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe na różnych stanowiskach, począwszy od konsultanta, przez specjalistę i kierownika, aż do dyrektora. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej zajmowała się także działaniami związanymi ze sprzedażą i obsługą klienta w kontekście Lean Manufacturing.

Jest osobą skoncentrowaną na osiąganiu celów, spostrzegawczą, bezpośrednią i dociekliwą. W pracy kieruje się wysokimi standardami, a jej preferowanym sposobem nauki jest uczenie się poprzez obserwację i praktykę. Pasjonuje się tańcem latynoskim i tańcem brzucha. Po godzinach, zamiast relaksować się w tradycyjny sposób, chętnie spędza czas grając na konsoli.

Malwina Kopczyńska

Olga Jurasz

Specjalistka ds. obsługi klienta

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Inżyniera Bezpieczeństwa. Na co dzień specjalistka ds. obsługi klienta – opiekuje się kursami, kursantami i  dba o zadowolenie klientów. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta. Jej głównym talentem jest komunikatywność. Jest osobą skoncentrowaną na osiąganiu wyznaczonych celów, a także rozwoju osobistym i zawodowym. W wolnym czasie ceni sobie kontakt z naturą w formie pieszych wycieczek, codziennych spacerów z pieskiem i podcastem.

Olimpia Niziołek

Konsultantka ds. Lean

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Górniczo-Hutniczej. Ukończyła ponadto studia doktoranckie z nauk społecznych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zawodowo trener i konsultant z wieloletnim doświadczeniem z zakresu lean management, jakości oraz budowania kultury organizacji w przemyśle i usługach. Koordynuje, zgodnie z metodologią 3P / Kaizen Cell Design projekty wdrożenia nowych produkcji, wdraża Total Quality Management, buduje kulturę organizacji nastawioną na ciągłe doskonalenie. Prowadzi warsztaty Problem Solving / RCA / 8D, A3, Kaizen, 5S, VSM, SMED, TPM.  Jest Koordynatorem w Fundacji Lean Education oraz wykładowcą z zakresu lean management, jakości i socjologii na uczelniach wyższych (AGH i WSGiZ). Prywatnie pasjonatka podróży i trekkingu.

Daria Guz

Konsultantka ds. Lean

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, ze specjalnością inżynierii chemicznej. Ponad 16-letnie doświadczenie pracy w przemyśle, w różnych branżach produkcyjnych (chemicznej, automotive, metaloplastyce, montażu) w tym 12-letnie doświadczenie inżynierskie. Jej największym obszarem zainteresowań od samego początku były projekty, nowe wdrożenia oraz dzielenie się wiedzą. W trakcie rozwoju zawodowego kilkukrotnie zmieniała technologie i poznawała różne standardy systemów produkcyjnych. Dlatego potrafi skutecznie wyciągnąć zdroworozsądkową kwintesencję z najbardziej wymagających systemów automotive i połączyć ją ze skutecznością i dynamiką podejścia agile tudzież QRM.

Adam Moszyński

Konsultant ds. Lean

Z wykształcenia chemik — technolog, znajomość procesów i ich optymalizacja jest jego drugim DNA. Doświadczenie zdobywał zarówno jako sprzedawca, dyrektor handlowy oraz jako konsultant jak i trener w różnych branżach. Jako konsultant pomaga klientom wyjść ze strefy komfortu i dzielnie podążać w nowych nieznanych kierunkach. Jest pasjonatem sportów ekstremalnych szczególnie wspinaczki górskiej — tą pasją zaraża młodych adeptów, prowadząc zajęcia wspinaczkowe. Kondycje w góry szlifuje, uprawiając dyscypliny wytrzymałościowe.

Agnieszka Horożaniecka

Konsultantka ds. Lean

Absolwentka Skandynawistyki Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie w SSC zdobyła pracując dla First Data, amerykańskiej korporacji bankowej, gdzie brała udział w tranzycji procesów z oddziału spółki w UK. W czasie tranzycji współpracowała z konsultantami IBM, którzy tworzyli mapy procesowe AS IS.  W pracy konsultanta przeprowadziła m.in. roczny projekt w branży gastronomicznej, gdzie dzięki ustabilizowaniu i usprawnieniu procesów produkcyjnych firma przetrwała pandemię, a teraz rozwija się poprzez wdrażanie nowych usług. Specjalizuje się w rozrachunkach z dostawcami, księgowości, analizie odchyleń, księdze głównej i sprawozdawczości finansowej.

Daniel Klimczyk

Konsultant ds. Lean

Konsultant, Project Manager, Trener wykreował swoją ścieżkę zawodową na solidnym fundamencie wiedzy i praktyki. Już podczas swojego okresu edukacyjnego zdecydował się na kierunek „komputerowe wspomaganie produkcji”, co stanowiło pierwotny impuls do rozwoju swojej pasji i oddania się dziedzinie produkcji.

W roli specjalisty ds. produkcji skoncentrował się na przeprowadzaniu audytów oraz projektach wdrożeniowych w firmach produkcyjnych i logistycznych. W pełni wykorzystuje zaawansowane metody zarządzania, takie jak Lean Management, aby pomóc swoim klientom w doskonaleniu procesów produkcyjnych i osiąganiu operacyjnej doskonałości.

   KONTAKT

  • Uzupełnij formularz, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące rozwoju firmy, przeprowadzenia szkolenia, wspólnych warsztatów lub czy innej formy współpracy. Jeżeli możesz podaj jak najwięcej szczegółów.
  • Twoja wiadomość jest dla nas ważna, odpowiemy na nią maksymalnie kolejnego dnia roboczego. 
  • W zależności od pytania poprosimy Cię o niezobowiązującą rozmowę telefoniczną lub spotkanie online. Taka forma kontaktu pozwoli nam najlepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania.

NAPISZ DO NAS

KONTAKT BEZPOŚREDNI

Piotr Golonka

Obsługa klienta:
Piotr Golonka
Kierownik projektów, konsultant