ZYSKAJ DOSTĘP
DO WARTOŚCIOWYCH TREŚCI

Daj sobie szansę, a my pomożemy Ci pracować mądrzej, a nie więcej.  Wchodzisz w to?

To miejsce, w którym podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Zapisujesz się? 


  Po zapisie do newslettera będziesz otrzymywać wiadomości z poradnikami w formie PDF, arkuszami, przydatnymi rozwiązaniami i informacjami o aktualnych zniżkach i planowanych webinarach. 

  Gotowe do wykorzystania ARKUSZE EXCEL wraz z praktycznymi wskazówkami

  Bezpłatny dostęp do PEŁNYCH WERSJI Poradników Menadżera

  Aktualne informacje o zbliżających się szkoleniach i ATRAKCYJNYCH ZNIŻKACH

  Jeżeli trafiłeś na tę stronę, masz ogromną szansę dołączyć do grona czytelników naszego newslettera.

  Kim oni są? To osoby, które zdecydowały raz w tygodniu zarezerwować chwilę czasu, aby w różnych momentach swojego życia (zawodowego i prywatnego) odzyskać jego wielokrotność.
  Jak to możliwe? To bardzo proste, wysyłane przez nas wiadomości to przede wszystkim gotowe rozwiązania (szablony plików Excel, praktyczne triki czy poradniki), które w przejrzysty sposób pozwolą Ci zyskać czas i działać jeszcze efektywniej.
  Czy nasze źródło wartościowej wiedzy przyda się też Tobie? To już Twoja decyzja. My jesteśmy pewni, że mamy się czym z Tobą podzielić, a skoro tutaj jesteś na pewno wiesz, jak ważne jest ciągłe doskonalenie.

  ponad 0
  odbiorców wartościowego newslettera
  ponad 0
  wysłanych plików i szablonów

  Mam nadzieje, że chociaż część wiadomości, które udostępniacie za pomocą plików czy artykułów będzie mi dane wykorzystać w tej czy innej pracy. Wasz newsletter jest jedynym na który czekam.

  Dawid

  Już teraz w każdy wtorek z niecierpliwością czekam na kolejny artykuł związany z zastosowaniem Excela w produkcji i staram się na bieżąco opanowywać poruszaną tam tematykę.

  Ewelina

  Idealnie się złożyło, właśnie chcę zacząć wykorzystywać makra w codziennej pracy. Dzięki instrukcji krok po kroku, mogę się tego nauczyć, mimo że wcześniej nie miałam styczności z tematem.

  Klaudia