Podsumowanie zimowych
edycji Lean dla Studentów 2017

W ciągu miesiąca udało nam się zorganizować rekordową liczbę sześciu szkoleń. Początkowo planowaliśmy wizyty w czterech miastach (Kraków, Katowice, Wrocław, Rzeszów), ale ze względu na zainteresowanie szkoleniem ze strony Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, dwukrotnie pojawiliśmy się także w Zabrzu.

Opinie, które uzyskaliśmy dzięki przeprowadzonym ankietom sprawiają, że jesteśmy zadowoleni z wykonanej pracy. Najczęściej chwalicie szkolenie za praktyczne przykłady, dużą ilość zdjęć i filmów (tego na pewno nigdy nie zabraknie, a wręcz przeciwnie – zasoby ciągle rosną).

Nie wolno nam jednak zapomnieć o ciągłym doskonaleniu (komu, jak komu). Dlatego bierzemy pod uwagę Wasze sugestie dotyczące zwiększenia ilości praktycznych ćwiczeń. Zrobimy, co w naszej mocy, aby w ciągu tych zaledwie sześciu godzin szkolenia, jeszcze mocniej Was zaangażować!

   KONTAKT

  • Uzupełnij formularz, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące rozwoju firmy, przeprowadzenia szkolenia, wspólnych warsztatów lub czy innej formy współpracy. Jeżeli możesz podaj jak najwięcej szczegółów.
  • Twoja wiadomość jest dla nas ważna, odpowiemy na nią maksymalnie kolejnego dnia roboczego. 
  • W zależności od pytania poprosimy Cię o niezobowiązującą rozmowę telefoniczną lub spotkanie online. Taka forma kontaktu pozwoli nam najlepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania.

NAPISZ DO NAS

KONTAKT BEZPOŚREDNI

Obsługa klienta
Anna Etgens
Specjalistka ds. zadowolenia klienta