Podsumowanie zimowych
edycji Lean dla Studentów 2017

W ciągu miesiąca udało nam się zorganizować rekordową liczbę sześciu szkoleń. Początkowo planowaliśmy wizyty w czterech miastach (Kraków, Katowice, Wrocław, Rzeszów), ale ze względu na zainteresowanie szkoleniem ze strony Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, dwukrotnie pojawiliśmy się także w Zabrzu.

Opinie, które uzyskaliśmy dzięki przeprowadzonym ankietom sprawiają, że jesteśmy zadowoleni z wykonanej pracy. Najczęściej chwalicie szkolenie za praktyczne przykłady, dużą ilość zdjęć i filmów (tego na pewno nigdy nie zabraknie, a wręcz przeciwnie – zasoby ciągle rosną).

Nie wolno nam jednak zapomnieć o ciągłym doskonaleniu (komu, jak komu). Dlatego bierzemy pod uwagę Wasze sugestie dotyczące zwiększenia ilości praktycznych ćwiczeń. Zrobimy, co w naszej mocy, aby w ciągu tych zaledwie sześciu godzin szkolenia, jeszcze mocniej Was zaangażować!

Przypominamy! Dla uczestników szkolenia udostępniamy szkolenie online Intro to Lean zupełnie za darmo! Materiały w formie elektronicznej pozwolą Wam jeszcze lepiej utrwalić zdobytą wiedzę.

Narzędzia omawiane na szkoleniu:

    Standaryzacja 
    5S – Organizacja miejsca pracy 
    Zarządzanie wizualne 
    Just in Time: System Pull, Kanban, Heijunka, SMED 
    Jidoka: Poka Yoka, Andon, 5Why, Ishikawa 
    TPM (Totalne Utrzymanie Ruchu) 
    Kaizen (Ciągłe Doskonalenie) 
    VSM – Mapowanie Strumienia Wartości 

szkolenia lean online

Wszystkich zainteresowanych kolejnymi edycjami szkolenia zachęcamy do śledzenia naszej strony i facebookowego fanpage’a. Dzięki temu dowiecie się o terminach jako pierwsi!