Ile zarabiają Leanowcy?

Sprawdź, jakie czynniki mają wpływ na wynagrodzenie

Rozwój gospodarczy oraz konieczność generowania oszczędności przez firmy powoduje wzrost popytu na specjalistów ds. ciągłego doskonalenia, ale wiedza ta wymagana jest coraz częściej także wśród kadry zarządzającej.

Jeżeli zastanawiacie się, czy opłaca się kształcić na kierunkach obejmujących zagadnienia związane z lean manufacturing, spieszymy z rozwiązaniem tej kwestii.

W odpowiedzi przedstawiamy dane dotyczące wynagrodzenia pracowników kadry zarządzającej średniego oraz wysokiego szczebla, których zadania bez wątpienia opierają się na wiedzy dotyczącej między innymi szczupłej produkcji.

Wysokości zarobków – dane

Dla lepszego zobrazowania wysokości zarobków, wyniki prezentujemy na diagramach (raport powstał na podstawie danych firmy Sedlak&Sedlak z 2023 roku). Pierwszy wykres przedstawia medianę wynagrodzeń na poszczególnych stanowiskach, a kolejny należy interpretować w następujący sposób: 25% osób zarabia poniżej/powyżej wartości przedstawionej na wykresie.

Przedstawione wynagrodzenia na podstawie: https://wynagrodzenia.pl/

Przedstawione wynagrodzenia na podstawie: https://wynagrodzenia.pl/

Czynniki wpływające na wysokość zarobków

Na wysokość wynagrodzenia mają wpływ czynniki takie jak:

 wielkość firmy,
 kapitał firmy,
 wykształcenie,
 staż pracy,
 region zatrudnienia.

Kariera w tym obszarze zapewnia nie tylko zadowalające zarobki, lecz także stabilne zatrudnienie. Praca w nowoczesnych firmach produkcyjnych to droga nieustannych wyzwań związanych ze zmieniającą się rzeczywistością.

Jesteśmy pewni, że teraz sami jesteście w stanie zdecydować, czy warto studiować na kierunkach związanych z opisywaną tematyką, a następnie podejmować pracę w firmach produkcyjnych.

Artykuł na podstawie informacji na: https://wynagrodzenia.pl/moja-placa (styczeń 2023)
*wymienione w artykule kwoty są kwotami brutto

Uzyskaj personalizowaną ścieżkę rozwoju kompetencji!

Widzisz — czasem trzeba zakwestionować status quo, przejąć odpowiedzialność, zaangażować się, ukierunkować na cel.

Indywidualna Analiza Możliwości Rozwojowych to badanie prowadzone przez naszych ekspertów, gdzie nie tylko rekomendujemy dalsze kroki rozwoju, ale także wskazujemy konkretne miejsca do tego.

WYPEŁNIAM BADANIE
  • Chcesz podnieść swoje kwalifikacje?

  • Chcesz znaleźć rozwiązane na Twoje problemy zawodowe?

  • Zastanawiasz się od czego zacząć?

  • Chcesz spojrzenia „z boku” na Twój rozwój?

JESTEM CIEKAW OCENY EKSPERTA