Intro to Lean
wprowadzenie do tematyki Lean

Rozpoczynamy nowy cykl, który potrwa przynajmniej pół roku! Tym razem tematyka serii wpisów będzie bardzo mocno związana z metodologią Lean Management. Zapowiada się więc mnóstwo wartościowych treści.

Miesiąc z … Intro to Lean

Podczas pierwszego miesiąca skupimy się między innymi na: wprowadzeniu do szczupłego zarządzania, podstawach i filarach stworzonych przez System Produkcyjny Toyoty, a także na omówieniu przyczyn nieefektywnych działań “leanowych” w przedsiębiorstwach.

 Dlaczego warto znać koncepcję Lean Management?
 Po co wdrażać Lean, nie tylko w organizacji, ale także w życiu codziennym?
 Od czego zacząć drogę ze szczupłym zarządzaniem?
 Jakie korzyści można osiągnąć stosując narzędzia Lean?  

Wprowadzenie do Lean Management - szkolenie online

Na te pytania na pewno odpowiemy podczas najbliższego miesiąca. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, chętnie w tym pomożemy!
Przez najbliższe 3 tygodnie zbieramy Wasze wątpliwości na wszystkich naszych kanałach – stronie www, facebooku, Instagramie, newsletterze – aby rozstrzygnąć je końcem miesiąca podczas naszej relacji na żywo. Właśnie wtedy odpowiemy na wszystkie ważne kwestie i podsumujemy miniony miesiąc.

Obserwuj nas i bądź na bieżąco:

Jeżeli nie mogłeś uczestniczyć w wirtualnym spotkaniu, możesz wrócić do pełnego nagrania korzystając z linku powyżej. Jednak tylko członkowie naszej newsletterowej grupy, otrzymują podsumowania miesiąca w formie pdf-a z mnóstwem praktycznych wskazówek i odpowiedziami na pojawiające się pytania. Jeśli więc chcesz otrzymywać informację o najnowszych artykułach, a także kolejne podsumowania – dołącz do odbiorców naszego newslettera. Dzięki temu będziemy w kontakcie!  

W tym miesiącu w ramach Miesiąca z Intro to Lean na naszej stronie pojawiły się dwa artykuły: 

 

Rozpocznij przygodę z Lean Management, poznaj podstawy, bez względu na to, na jakim jesteś etapie znajomości koncepcji szczupłego zarządzania. 
Odpowiadamy, co to jest Lean, po co wdrażać tę koncepcję, od czego zacząć wprowadzanie zasad Lean a firmie i co koniecznie musisz wiedzieć, aby droga do doskonalenie przebiegała w jak najprostszy sposób.  Sprawdź, czy zgadzasz się z naszym punktem widzenia w tej sprawie. 

Podstawowa wiedza dotycząca Lean Management

Czeka Cię niedługo rozmowa rekrutacyjna na stanowisko średniego szczebla w branży produkcyjnej?
Koniecznie skorzystaj z przygotowanej przez nas listy potencjalnych pytań dotyczących szczupłego zarządzania. Jest duże prawdopodobieństwo, że któreś z opisanych zagadnień pojawi się na ścieżce Twojej kariery. Jeśli nawet nie planujesz zmiany pracy w najbliższym czasie – sprawdź ten artykuł, to także świetne kompendium wiedzy o Lean Management.

Pytania podczas rozmowy rekrutacyjnej
Zobacz więcej
Zobacz więcej

Szkolenie Online
Intro to Lean
 W jaki sposób dostrzec wartość z perspektywy klienta?
 Jak rozpoznawać marnotrawstwa występujące w organizacjach?
 Jak opracowywać czytelne, jednoznaczne i praktyczne standardy oraz instrukcje stanowiskowe?

Zobacz szkolenie
Szkolenie Online Wprowadzenie do Lean Management

Chcesz otrzymać więcej wartościowych informacji?

Pokażemy Ci, jak pracować mądrzej, a nie więcej. 

  Będąc w newsletterze otrzymujesz: bezpłatny dostęp do poradników, gotowych arkuszy do wykorzystania w pracy, zaproszenia na webinary, informacje o premierach kursów i aktualnie obowiązujących zniżkach. Zapisz się i przekonaj.

  2021-05-27T14:14:28+01:00

  Leave A Comment

  Intro to Lean – wprowadzenie do tematyki Lean Management

  napisano przez: Anna Etgens Do przeczytania w 8 min
  0
  Strategia na A4