VSM – sposób na
wizualizację przebiegu procesu

Tematyka kolejnego Miesiąca z … – cyklu, w którym wyjaśniamy poszczególne narzędzia metodologii Lean Management, dotyczy VSM – Value Stream Mapping. Mapowanie Strumienia Wartości pozwala na wizualizację zarówno przebiegu procesu wytwarzania, jak i przepływu informacji.

Miesiąc z … VSM

Podczas miesiąca poświęconego VSM przekażemy informacje dotyczące praktycznego podejścia do mapowania strumienia wartości.

Zarówno w tym wpisie, jak i na naszych kanałach w mediach społecznościowych przedstawimy przykłady i korzyści płynące z wizualizacji przebiegu procesu. Udowodnimy, że VSM przyniesie efekty nie tylko na hali produkcyjnej, ale także w procesach biurowych. Dzielimy się sposobem na wybór odpowiedniej grupy produktów i określeniem stopnia podobieństwa.

Value stream mapping

Czy temat VSM wywołuje u Ciebie jakieś wątpliwości? Nie wiesz, od czego zacząć? A może, jesteś w trakcie działań i nie wiesz w jaki sposób osiągnąć zamierzony cel? Podziel się w komentarzu swoimi pytaniami i wyzwaniami.

Przez najbliższe 3 tygodnie zbieramy Wasze wątpliwości na wszystkich naszych kanałach – stronie www, facebooku, Instagramie, newsletterze – aby rozstrzygnąć je końcem miesiąca podczas naszej relacji na żywo. Właśnie wtedy odpowiemy na wszystkie ważne kwestie i podsumujemy miniony miesiąc, a także nagrodzimy najciekawsze pytanie. 

Obserwuj nas i bądź na bieżąco:

Członkowie naszego newslettera, otrzymują plik PDF z podsumowaniem minionego miesiąca z praktycznymi wskazówkami i wyjaśnieniem pojawiających się pytań. Do odbiorców naszych wiadomości trafiły już informacje z najważniejszymi informacjami dotyczącymi Intro to Lean i 5S.

Jeżeli chcesz, aby podsumowanie miesiąca dotyczącego mapowania strumienia wartości trafiło do Twojej skrzynki mailowej – dołącz do naszego newslettera pełnego wartościowych treści.

Otrzymasz informacje o nowych artykułach, podsumowania w formie PDF, wiadomości o zbliżających się relacjach LIVE Action Plan, a także dowiesz o pojawiających się, w związku z Miesiącem z…, promocyjnych cenach szkoleń na platformie KursyLean.pl

Szkolenie Online
VSM – Mapowanie Strumienia Wartości
 
Jak zbierać kluczowe dane na temat strumienia wartości?
 Jak opracowywać Mapę Strumienia Wartości w firmie?
 Jak przeprowadzić warsztaty VSM w firmie?

Zobacz szkolenie
Szkolenie mapowanie strumienia wartości