FreshMail.pl

Ile zarabiają Leanowcy?

Rozwój gospodarczy oraz konieczność generowania oszczędności przez firmy powoduje wzrost popytu na specjalistów ds. ciągłego doskonalenia, ale wiedza ta wymagana jest coraz częściej także wśród kadry zarządzającej.

Jeżeli zastanawiacie się, czy opłaca się kształcić na kierunkach obejmujących zagadnienia związane z lean manufacturing, spieszymy z rozwiązaniem tej kwestii.

W odpowiedzi przedstawiamy dane dotyczące wynagrodzenia pracowników kadry zarządzającej średniego oraz wysokiego szczebla, których zadania bez wątpienia opierają się na wiedzy dotyczącej między innymi szczupłej produkcji.

Dla lepszego zobrazowania wysokości zarobków, wyniki prezentujemy na diagramach (raport powstał na podstawie danych firmy Sedlak&Sedlak z 2016 roku). Pierwszy wykres przedstawia medianę wynagrodzeń na poszczególnych stanowiskach, a kolejny należy interpretować w następujący sposób: 25% osób zarabia poniżej/powyżej wartości przedstawionej na wykresie.

Na wysokość wynagrodzenia mają wpływ czynniki takie jak:

 wielkość firmy,
 kapitał firmy,
 wykształcenie,
 staż pracy,
 region zatrudnienia.

Kariera w tym obszarze zapewnia nie tylko zadowalające zarobki, lecz także stabilne zatrudnienie. Praca w nowoczesnych firmach produkcyjnych to droga nieustannych wyzwań związanych ze zmieniającą się rzeczywistością.

Jesteśmy pewni, że teraz sami jesteście w stanie zdecydować, czy warto studiować na kierunkach związanych z opisywaną tematyką, a następnie podejmować pracę w firmach produkcyjnych.

*wymienione w artykule kwoty są kwotami brutto

     ZOBACZ WIĘCEJ:

2018-06-29T10:01:33+00:00

Spokojnie, jestem tutaj, żebyś nie przegapił czegoś ważnego.

Informacja o gotowych do użycia plikach Excel, szablonach wykresów i prezentacji, raportach w formie pdf, zupełnie za darmo, prosto na Twoją skrzynkę.

Chcę otrzymywać wiadomości (w każdej chwili możesz zrezygnować).

FreshMail.pl
 

Potrzebujesz więcej informacji?

Wartościowe artykuły i gotowe do użycia pliki bezpośrednio na skrzynkę e-mailową?    

FreshMail.pl