5 kroków na drodze
do ciągłego doskonalenia

Przed Tobą wpis rozpoczynający kolejny Miesiąc z … – nasz najnowszy cykl, w którym skupiamy uwagę na poszczególnych narzędziach metodologii Lean Management. Tym razem zgłębimy temat jednego z fundamentów Domu Toyoty – 5S – narzędzia, którego celem jest stworzenie i utrzymanie odpowiednio zorganizowanego stanowiska pracy. 

Miesiąc z … 5S

Podczas miesiąca poświęconego 5S przedstawiamy, w praktyczny sposób, kolejne kroki i zasady pozwalające na stworzenie dobrze zorganizowanego miejsca pracy. 

Na naszych kanałach w mediach społecznościowych, pokazujemy wiele ciekawych przykładów – wdrożonych przez nas rozwiązań – ułatwiających codzienną pracę nie tylko w obszarze produkcji. Dzielimy się sposobem na przeprowadzenie warsztatów 5S angażujących pracowników, a także gotowymi do wykorzystania plikami, m.in. czerwonymi kartkami czy przykładowym formularzem audytów 5S.

5S - kolejne kroki do zorganizowanego stanowiska pracy
Zespół podczas warsztatów 5S

Warsztaty 5S
Zobacz przykład wdrożenia 5S na hali produkcyjnej

  Standardowy zestaw narzędzi na każdym stanowisku
  Wizualizacja dostępnych przyrządów
  Utrzymanie wprowadzonych zmian

Przykład projektu

Może już na samo przywołanie tematu związanego z 5S w Twojej głowie pojawiły się jakieś pytania? Rozpocząłeś już swoją przygodę i utknąłeś w miejscu? A może właśnie nie wiesz, od czego zacząć? Napisz w komentarzu bądź w wiadomości, w jakiej kwestii czujesz się niepewnie.

Obserwuj nas i bądź na bieżąco:

Członkowie naszego newslettera, otrzymują plik PDF z podsumowaniem minionego miesiąca z praktycznymi wskazówkami i wyjaśnieniem pojawiających się pytań. Do odbiorców naszych wiadomości trafiły już informacje dotyczące Miesiąca z… Intro to Lean.

Jeżeli ta wiadomość nie trafiła do Twojej skrzynki, może to świadczyć tylko o jednym – nie odbierasz jeszcze naszego newslettera. Jeżeli więc nie chcesz, aby ominęło Cię kolejne podsumowanie, dołącz do nas! Obiecujemy tylko wartościowe treści.

Otrzymasz informacje o nowych artykułach, podsumowania w formie PDF, wiadomości o zbliżających się relacjach LIVE Action Plan, a także dowiesz o pojawiających się, w związku z Miesiącem z…, promocyjnych cenach szkoleń na platformie KursyLean.pl

Szkolenie Online
Master 5S
 Jak realizować warsztaty 5S?
 W jaki sposób tworzyć wizualizację na stanowisku pracy?
 Jakie działania efektywnie wypłyną na utrzymanie wprowadzonych zmian?

Zobacz szkolenie
5S - Szkolenie Online